İYİ PARTİ AİLESİ BİRLİKTE İFTAR YAPTI

Çivril İYİ Parti İlçe yönetimi iftar programında bir araya geldi.

İYİ PARTİ AİLESİ BİRLİKTE İFTAR YAPTI
Yazar : Tarih : Okunma : 352 views Yorum Yap

Çivril İYİ Parti İlçe yönetimi iftar programında bir araya geldi.

İYİ Parti İlçe Teşkilatı düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Yoğun katılımla gerçekleşen iftarda 14 Mayıs seçimleri ana gündem konusu oldu.

Önceki dönem ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu iftar programına İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’te katıldı. Yılmaz Usta Esnaf Lokantasında düzenlenen iftar programında partililere kısa bir konuşma yapan Yasin Öztürk “Önümüzde çok önemli, ülkenin geleceğini belirleyeceğimiz bir seçim var. Aday arkadaşlarımızla birlikte çok çalışacağız. 15 Mayıs sabahı İYİ Partimizin güneşini Denizli üzerine doğuracağız” dedi.

Konuşmasında yapılacak olan seçimin önemine değinen Yasin Öztürk “bu seçim önemli bir seçim. Bir nevi 2018 yılında bize dayatılan tek adam rejimi Cumhurbaşkanı sisteminin oturup oturmadığının referandumu olacak. Bu seçim Cumhurbaşkanı kim olacak kim milletvekili olacak seçimi değil, bu seçim parlamenter sisteme dönmenin ilk adımı olan bir seçim olacak” dedi.

Cumhurbaşkanlığı için dört ismin yarışmasının avantaj olduğuna dikkat çeken Öztürk “Cumhurbaşkanlığı için dört isim yarışacak bu sayede seçime katılım oranı yüksek olacaktır diye düşünüyorum. Bu seçimde sonucu değiştirecek olan gençler. Gençlere ulaşmamız ve ilk defa oy kullanacaklara ülkenin içinde bulunduğu durumu güzel izah etmemiz gerekiyor.” dedi.

Önce oy toplayacağız sonra sandığa sahip çıkacağız

Seçimlerde sandık güvenliğinin önemine de değinen Yasin Öztürk “14 Mayıs saat 17.00’ye kadar oy toplayacağız. Ondan sonra da sandığa, oylar seçim kuruluna teslim edilinceye kadar sandıklarımıza sahip çıkacağız” dedi.

Gidiyorlar, gidişlerine yardım edeceğiz

Seçim dönemine kadar çok çalışacaklarını sözlerine ekleyen Yasin Öztürk “önümüzde az bir süre var, rakiplerimize göre imkânlarımızda kısıtlı onun için çok çalışacağız. Vekil adayı arkadaşlarımızla gece gündüz Denizli’mizin altını üstüne getireceğiz. Gelemediğimiz günlerde sizler kapı kapı gece gündüz anlatacaksınız. Değişim başladı, artık herkes gitmelerini istiyor. Kendileri de gittiklerinin farkındalar. Biz çok çalışarak onların gidişine yardım edeceğiz” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=