İLK GÜNDEN İTİBAREN DEPREM BÖLGESİNDE

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk 6 Şubat tarihinden beri deprem bölgesi ile ilişkisini hiç kesmedi.

İLK GÜNDEN İTİBAREN DEPREM BÖLGESİNDE
Yazar : Tarih : Okunma : 284 views Yorum Yap

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk 6 Şubat tarihinden beri deprem bölgesi ile ilişkisini hiç kesmedi.

Yaşanan deprem sonrası bölgeye giden İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk İYİ parti Koordinasyon merkezindeki görevine devam ediyor. Enkaz kaldırma çalışmalarını yakından takip eden ve koordine eden Öztürk çalışmaların tamamlanmasının ardından erzak ve malzeme dağıtım noktasında görev aldı.

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremden sonra deprem bölgesine giden İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk Adıyaman da çalışmalarına ve görevine devam ediyor. İYİ Parti Deprem Koordinasyon Merkezinde görev alan Yasin Öztürk bölge halkının ihtiyaç ve gereksinimlerinin tedarik edilmesi ve depremzedelere ulaştırılması noktasında görevlilerle birlikte çalışıyor. Arama kurtarma çalışmalarının sona ermesinin ardından da Adıyaman’dan ayrılmayan Yasin Öztürk İYİ Parti gençlik kolları üyeleri ile birlikte depremden etkilenen çocuklarla bir araya geliyor.

Ziyaret ettiği bölgedeki aile ve çocuklarla yakından ilgilenen Yasin Öztürk çocuklara oyuncak ve boyama kitabı hediye etti.  Acıyı ve üzüntüyü birlikte atlatacaklarını belirten Öztürk, depremden etkilenen çocukların acı ve korkuyu unutmalarına yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek “Gençlik kolları ekibimiz depremzede çocuklarımıza yaşadıkları travmayı unutturmaya çalışıyorlar. Geleceğimiz, biricik çocuklarımız, yüzünüzdeki tebessüm, gözünüzdeki ışıltı bizlere güç veriyor. Yaralarımızı birlikte sarıyoruz” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=