İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZTÜRK

ÇİVRİL DEVLET HASTANESİNDE

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZTÜRK
Yazar : Tarih : Okunma : 357 views Yorum Yap

ÇİVRİL DEVLET HASTANESİNDE

Çivril’i ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk sağlık yatırımları hakkında incelmelerde bulunurken çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Kıralan Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ile Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. Öztürk Kıralan mahallesinde bulunan gezici Kanser tarama tırında da vatandaş ve görevlilerle bir süre sohbet etti.

Çivril’e gelen İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Çivril Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. Hastane yönetimi ile hastane birimlerini tek tek dolaşan İl Sağlık Müdürü, yataklı servisler ve acil servis işleyişleri, sevk ve konsültasyon işlemleri iş akışları, eczane vb. birimlerin işleyişlerini yerinde değerlendirdi, hastane bilgi yönetimi sistemi üzerinden incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde; sağlık çalışanlarının talep ve önerilerini dinleyen İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, hasta ve hasta yakınları ile de görüşerek kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Öztürk Çivril ziyaretinde Kıralan Mahallesinde de sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirdi. Öztürk, Kıralan Aile Sağlığı Merkezini ve 2 haftadır burada hizmet veren Mobil Kanser Tarama Tırını ziyaret ederek sağlık çalışanlarıyla görüştü, iyi çalışmalar diledi.

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Çivril ziyaretinin son bölümünde Kıralan Mahallesinde  yapımı tamamlanmak üzere olan Kıralan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda incelemelerde bulundu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=