İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇİVRİL KADIN KOLLARIYLA BULUŞTU

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Feride Dükel Kabadayılar, AK Parti Çivril Kadın Kollarında önceki dönem görev yapan emektar teşkilatla buluştu.

İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇİVRİL KADIN KOLLARIYLA BULUŞTU
Yazar : Tarih : Okunma : 584 views Yorum Yap

İl Kadın Kolları Başkanı Feride Dükel Kabadayılar, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Çivril AK Parti Kadın Kollarında önceki dönemlerde görev alan dava arkadaşları ile bir araya gelen Kadın Kolları Başkanı Feride Dükel Kabadayılar, kadın kolları teşkilatıyla buluştuğu için mutlu olduğunu dile getirdi.

“KADIN KOLLARI TÜRKİYE’DEKİ SİYASETİN GİDİŞATINDA ÖNEMLİ ROL OYNUYOR”

AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar sürekli Kadın Kollarının hep ön planda tutulduğunu belirten Feride Dükel Kabadayılar; “İlçe ziyaretlerimiz devam ediyor. Her ilçemizi ziyaret edip kadın kollarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Ama şunu özellikle ifade etmek isterim ki partimiz kuruluşundan bu yana ana kademe kadın kolları, gençlik kolları olarak Türkiye’deki siyasetin gidişatını farklı bir konuma oturtmasında önemli rol oynuyor. Kadın kolları olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz üyelerle ve üye potansiyelimizin, partimizin geleceğine koymuş olduğu ağırlıkla inşallah 2023’ü çok daha farklı bir konuma taşıyacağız. AK Kadınlar olarak bizler daima çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Çivril’imizde önceki dönemlerde teşkilatta ve kadın kollarında görev alan emektar dava arkadaşlarımla buluşmaktan onur duyuyorum. Denizli AK Kadınlar olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Hepinize partimize verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum ”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=