HAYAT BOYU ÖĞRENME KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve Koordinasyon Kurulu Toplantısı Kaymakam Hasan Akbulut başkanlığında gerçekleştirildi.

HAYAT BOYU ÖĞRENME KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
Yazar : Tarih : Okunma : 203 views Yorum Yap

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve Koordinasyon Kurulu Toplantısı Kaymakam Hasan Akbulut başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve açılması planlanan kurslar değerlendirildi.

2023-2024 Eğitim Öğretim yılında Çivril’de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılması planlanan kursların koordinasyonu ile bir önceki yıl açılan kurs ve verilen eğitimlerin değerlendirildiği Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve Koordinasyon toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı merkezinde yapıldı. Kaymakam Hasan Akbulut’un başkanlık yaptığı toplantıda Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü tarafından açılan kurslarda verilen eğitimler hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Halk Eğitimi Merkezi önceki dönem Müdürü Ramazan Eroğlu yaptığı sunumda geçen yıllarda Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirmesini, açık öğretim hizmetleri hususunda yapılan çalışmaların değerlendirmesini yaparak, kurs dönemi boyunca kursiyer ve katılımcıların karşılaştığı güçlükler ve çözüm önerileri hakkında bilgilendirme yaptı. Toplantı, katılımcıların gelecek yıl açılacak kurslarla ilgili olarak sunduğu öneri ve taleplerin alınmasının ardından sona erdi.

Toplantıya, Kaymakam Hasan Akbulut, Milli Eğitim Müdürü Ziya Kocakaplan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çalım, okul müdürleri, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=