HAKKINDA 29 SORUŞTURMA AÇILDI

Açığa alınan okul müdürü, Adalete güvendi.

HAKKINDA 29 SORUŞTURMA AÇILDI
Yazar : Tarih : Okunma : 2.716 views Yorum Yap

Açığa alınan okul müdürü, Adalete güvendi.

Hakkında sayısız soruşturma açılan müdür aklanarak görevine geri döndü.

Çivril’in başarılı okul müdürleri arasında yer alan Durmuş Ali Çakıroğlu hakkında açılan 29 soruşturmanın tamamından aklanarak görevine geri döndü.

Görev yaptığı Emine Özcan Anadolu Lisesinden hakkında açılan soruşturmalar nedeniyle Çivril Mesleki Eğitim Merkezine görevlendirilen okul müdürü Durmuş Ali Çakıroğlu görevine geri iade edildi. Hakkında açılan 29 soruşturmanın tamamından aklanan Çakıroğlu, 2023 – 2024 eğitim öğretim döneminde Emine Özcan Anadolu Lisesinde olacak.

2019 yılında yapılan müdürlük yazılı sınavında Çivril’de derece yaparak başarılı olan Durmuş Ali Çakıroğlu görev süresinde bazı öğretmen, veli ve öğrenci tarafından İlçe Milli eğitim Müdürlüğüne şikayet edilmişti. Şikayetler sonucunda hakkında 29 soruşturma açılan ve ifadesi alınan Çakıroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma sürecince Çivril Mesleki Eğitim Merkezine Müdürü olarak görevlendirilmişti.

Açılan soruşturma ve şikayetlere itiraz ederek mücadele eden Durmuş Ali Çakıroğlu hakkında açılan 29 soruşturmanın tamamından hem mahkeme yoluyla hem de idari olarak aklandı.

Çakıroğlu Emine Özcan Anadolu Lisesi Müdürlük görevine iade edildi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=