Erhan Akgöz

57. ALAY  GERÇEĞİ VE  UYDURULAN  PALAVRALAR

57. ALAY GERÇEĞİ VE UYDURULAN PALAVRALAR

Canberra’dan alınan bilgiler çerçevesinde yapılan incelemede; 46 ve 88'nci Alayların Filistin Cephesinde görev yapmadıkları, anılan tarihlerde Kafkas Cephesinde (46'ncı Alay tabura dönüştürülmüş olarak) görevli olmaları nedeniyle sancaklarının Avustralyalıların elinde olduğu..
SEVGİLİ ARKADAŞLAR

SEVGİLİ ARKADAŞLAR

Sendika evrensel tanımı ile sendika "emek ve hak" örgütüdür...İşçi ise üretimden, memur ise hizmetten gelen güç ve hakkını kullanarak, üyelerinin hak ve menfaatini korur.Genel olarak, gelişmiş toplumlar ve devletlerde İLO..
HOCALI SOYKIRIMI

HOCALI SOYKIRIMI

(UNUTMAK TÜKENMEKTİR, UNUTMA, UNUTTURMA…) Buldukları her fırsatta yüce Türk milletine ve aziz ecdadımıza soykırım yalanlarıyla saldıran Ermenistan, 29 yıl önce, 26 Şubat 1992 tarihinde uluslararası bütün hukuk kurallarını ihlal ederek insanlık..
TATLI SU DEMOKRATLARI

TATLI SU DEMOKRATLARI

28 Şubat Darbesi’nin yıldönümünde, o süreçte Türkiye Kamu-Sen’in "Kesintisiz Demokrasi" talebi ile eylem yapan tek sivil toplum örgütü olduğunu aklı , hafızası olan herkes hatırlar...
İLK SAN ‘I İSTİYORLARMIŞ!..

İLK SAN ‘I İSTİYORLARMIŞ!..

Bugün sokaktaki vatandaştan işin mutfağında olan herkes çok iyi biliyor ki Milli Eğitimde işler yolunda gitmiyor. Bunu sık sık değişen yönetmeliklerden kolaylıkla anlayabiliriz. Ülke nüfusunun neredeyse tamamının ilgili olduğu bu..
ÜÇ ÇOCUK

ÜÇ ÇOCUK

Üç kadın çeşme başında toplanmış konuşuyorlardı. Az ötede ihtiyar kadının biri oturmuş, kadınların çocuklarını methetmelerini dinliyordu...
 width=