VAR

Evde Kal Evde Spor Var

Evde Kal Evde Spor Var

Büyükşehir'den online spor hizmeti Koronavirüs nedeniyle tüm spor kurslarını geçici olarak askıya alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, evde kalan vatandaşların daha kaliteli zaman geçirmesi için online spor hizmeti başlattı. Büyükşehir Belediyesinin youtube..
COĞRAFYAYA SIĞMAYAN TARİHİMİZ VAR

COĞRAFYAYA SIĞMAYAN TARİHİMİZ VAR

Kızılören İlçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen Miryokefalon Savaşı Çalıştayı öncesinde Kızılören ve Düzbel’i içine alan sahada gezi  yapıldı. Burada gazetemize konuşan Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol şunları kaydetti; “Bu..
ÇİVRİL’İN YENİ DİYETİSYENİ VAR

ÇİVRİL’İN YENİ DİYETİSYENİ VAR

Genç diyetisyen Tuğçe Yiğit Cumhuriyet Caddesi Halkbank karşısında açtığı işyerinde hizmete başladı. Çivril’in yetiştirdiği isimlerden biri olan Diyetisyen Tuğçe Yiğit’i yakından tanımak ve mesleği hakkında kısa bilgiler almak için yaptığımız..
İYİ Kİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ VAR

İYİ Kİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ VAR

“Eğer Cumhuriyet Halk Partisi son 10 yıllık dönemde olmasaydı bu ülke daha farklı noktadaydı. Bunu açık ve net olarak ifade ediyorum. Bunun için geleceğe hep birlikte dayanışma, saygı, sevgi ve..
CAMİ VAR İMAM YOK!

CAMİ VAR İMAM YOK!

Çivril Akpınar Mahallesinin tek camisi ne yazık ki imamsız kaldı. 2015 yılında Şırnak’ta PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Er Kağan Kandemir’in adına babası Ergun Kandemir tarafından cami yaptırılmıştı...
 width=