TATİL

TATİL DÖNÜŞÜ TOPARLANMA

TATİL DÖNÜŞÜ TOPARLANMA

Bütün aile bireylerinin bir araya geldiği geleneksel bir bayramın daha sonuna geldik. Bu bayram süresince porsiyonlar büyüdü, hamur işi, pasta-börek, tatlılar, baklava, mangal derken ipin ucu kaçmış olabilir. Şimdi tatilden..
BAHAMALARDA TATİL (5)

BAHAMALARDA TATİL (5)

Bir süre konuk olacağım misafirhane: altlı üslü ranzalardan oluşan yaklaşık otuz kişilik erkek ve sekiz kişilik bayanların kalacağı iki yatakhane, bir çamaşır makinesinin de olduğu duşlu, klozetli bir banyo, yaklaşık..
Bahamalar’da Tatil Sürüyor (3)

Bahamalar’da Tatil Sürüyor (3)

Gözlerimi kapadım; kapar kapamaz dünün geri dönülmezliği, çaresizliği…keşkeler yüklülüğü…Hepsi bir olup karşıma dikildiler. Gece uzadı gitti, bir türlü bırakamıyor kendini yarına. En sonunda bırakır gibi olduğunda yarından önce yarının soruları..
Bahamalar’da Tatil Sürüyor (2)

Bahamalar’da Tatil Sürüyor (2)

Kendini tanıttı, adı George imiş, üniversite öğrencisi olup kimya okuyormuş, ara sıra balığa çıkıp aile bütçesine katkıda bulunuyormuş, liseye giden bir de kız kardeşi varmış, babasını yıllar önce kaybetmiş…..
Bahamalar’da Tatil Devam Ediyor

Bahamalar’da Tatil Devam Ediyor

Nassau'ya gelince limana yakın bir yerde taksiden indik...onlar şehrin ana caddesine bende limana doğru yollandık..İçimde çaresizlik..ümitsizlik kol geziyor...sanki tüm soruların yanıtı cebimde imiş gibi elimi cebime sokup sigara paketini çıkardım...içinden..
BAHAMALAR ‘DA ZORUNLU TATİL

BAHAMALAR ‘DA ZORUNLU TATİL

Bir önünde resimli yaprağı açık olan pasaportuma,bir !Royal Carabian Cruse Line İnc.'başlıklı işe kabul evraklarına bakıyor....hareketlerinden parmaklarının kağıtlara dokunuşundan dağılıp gittikçe büyüyen olumsuzluk..bana yaklaştıkça büyüdü büyüdü..içimde büyüdükçe büyüyen bir korku...pır pır..
TATİL DÖNÜŞÜ BESLENME

TATİL DÖNÜŞÜ BESLENME

Genellikle pek çok kişi bahar aylarında yaz tatilinde hayallerindeki estetik vücuda sahip olmak için diyete başlarlar. Fazla kilolarından kurtulmak için hem diyetlerine uyarlar hem de sporlarını aksatmazlar. Kararlı oldukları takdirde..
 width=