NE

TAAHHÜDÜ İHLAL NE DEMEKTİR VE CEZASI NEDİR?

TAAHHÜDÜ İHLAL NE DEMEKTİR VE CEZASI NEDİR?

Taahhüdü ihlal ne anlama geldiğini açıklamak için öncelikle taahhüt kelimesinden söz etmek gerekecektir. Taahhüt kelime anlamı itibariyle bir şeyi yapmayı üstlenmek demektir. Taahhüdü ihlal ise İcra ve İflas Kanununun 111...
RAMAZANDA NE YEMEMELİ?

RAMAZANDA NE YEMEMELİ?

Ramazan ayı boyunca dikkat edilmesi gereken en önemli husus su tüketimidir. Uzun oruç saatleri nedeniyle vücut ihtiyacı olan yeterli suyu alamamakta, vücut susuz kalabilmektedir. Fazla miktarda su ihtiyacını ortaya çıkarabilecek..
AĞAÇLARIN SUÇU NE?

AĞAÇLARIN SUÇU NE?

Yeşili sev doğayı koru diye okullarda ders gören öğrenciler büyüklerinden bunun tam tersini görüyor. Her yeni gelen siyasi sanki geçmişin izlerini silmek için hırsını ağaçlardan çıkarıyor. Her seçilen belediye başkanı..
Ne İçin Yaşıyorsun?

Ne İçin Yaşıyorsun?

4 yıl üniversite okumuş bir genç… 2 yıl da yüksek lisansını yapmış… Neden yüksek lisans diye soruyorsun. Cila olsun diye” cevabını veriyor… Bilinçsizce, amaçsızca, alelacele… Sonra iş başvurularına gitmeye başlamış...
DİNAR YOLU NE OLACAK?

DİNAR YOLU NE OLACAK?

Uzun süreler yapılması beklenen Çivril Dinar Karayolu inşaatı neden durdu? Uşak Antalya ulaşımı için büyük kolaylık sağlaması ve otobüs firmalarının tercih etmesi açısından büyük önem taşıyan Çivril Dinar karayolunun yapımına..
 width=