ilçe

BİR  YANDA KANALİZASYON BİR YANDA ÇÖP

BİR YANDA KANALİZASYON BİR YANDA ÇÖP

Çivril'in Özdemirci Mahallesinde kanalizasyon atıklarının dereye akması mahalle halkını rahatsız ediyor. Kanalizasyon atıkları evlerinin önünden geçen dereye akmasından dolayı kokudan nefes alamadıklarını kaydeden aile; "Mahallenin kanalizasyonu evimizin önüne akıyor. Biz bundan..
ÇİFTÇİ BAYRAĞI DEVRALDI

ÇİFTÇİ BAYRAĞI DEVRALDI

Çivril MHP ilçe başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. 15 Eylül Salı günü gerçekleştirilen kongre sonucu ile MHP Çivril İlçe Başkanlığına seçilen Gürbüz Çiftçi, bayrağı devralarak resmen göreve başladı...
ÇİVRİL MHP ÇİFTÇİ DEDİ

ÇİVRİL MHP ÇİFTÇİ DEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çivril İlçe Teşkilatı kongresini tamamladı. Gürbüz Çiftçi MHP İlçe Başkanı seçildi. İlçe Başkanı Ergun Çiftçi'nin istifa ederek bağımsız belediye başkan adayı olması ile boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna..
FABRİKALAR ALIMI DURDURDU, ÜZÜMLER ÇÖPE GİTTİ

FABRİKALAR ALIMI DURDURDU, ÜZÜMLER ÇÖPE GİTTİ

Honaz'ın Kaklık Mahallesinde alkol fabrikalarının alımı durdurmaları nedeniyle üreticiler çıkıntı diye tabir edilen alkollük üzümleri yere döküyor. Olaya tepki gösteren CHP Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik, “Pandemi döneminde alkolün önemi..
AK PARTİ 19.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

AK PARTİ 19.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türkiye'nin demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur”..
YATIRIMLAR ÇÜRÜMEYE TERK EDİLİYOR

YATIRIMLAR ÇÜRÜMEYE TERK EDİLİYOR

Çivril'e yapılan yatırımlar kendi haline terk ediliyor. Geçtiğimiz beş yıllık süre içinde yapılan en büyük yatırımlardan biri olan ilçe stadyumu ve çevresi görenleri çok üzüyor...
 width=