#Çivril güncel

ÇİVRİL KARANTİNA ALTINDA

ÇİVRİL KARANTİNA ALTINDA

Çivril şap ve kuduzla mücadele ediyor. Başka illerden Çivril’e getirilen hayvanlar hastalığı da beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Doğu illerinden Çivril’e getirilen hayvanda çıkan şap hastalığı yetkilileri alarma geçirdi.  Çivril İlçe..
AKILLI KAVŞAK AKLIMIZI ALIYOR

AKILLI KAVŞAK AKLIMIZI ALIYOR

Çivril’de bulunan akıllı kavşağa kimse akıl erdiremiyor. Cezaevi kavşağı olarak adlandırılan Çivril2in tek akıllı kavşağında hemen her gün küçüklü büyüklü kazalar meydana geliyor. Henüz can kaybının yaşanmadığı fakat yaralanmalı ve..
İHTİYARLARIN ÇEŞMESİ KALDIRILDI

İHTİYARLARIN ÇEŞMESİ KALDIRILDI

Park yapılırken yıkılan çeşmenin yerine yensisi yapılmadı. En çok ihtiyarlar muzdarip. YAPACAK VAR AMA BELEDİYE İZİN VERMİYOR Düzenleme çalışmaları yapılırken yıkılan ve yerine yenisi yapılmayan Cumhuriyet parkı içindeki çeşmenin yapılmaması..
HIZLI POSTA SERVİSİ BU MU?

HIZLI POSTA SERVİSİ BU MU?

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi haline..
TARIMDA DESTEK BAKLAGİLLERE

TARIMDA DESTEK BAKLAGİLLERE

Türkiye ortalamasına bakıldığında Çivril üretim konusunda geçen yıllara göre daha bilinçli. Çerezlik ayçiçeği üretiminden çiftçiler dane mısıra geçiş yaptı. Hem üretimi ayçiçeğine göre daha kolay hem de ürün yelpazesi geniş...
YİNE YENİDEN KÖFTECİ MEVLÜT

YİNE YENİDEN KÖFTECİ MEVLÜT

Çivril’in eski esnaflarından Köfteci Mevlüt Kebap Salonu yine eski mekânında yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı. Çarşı Mahallesindeki  eski yerinde yeniden hizmet vermeye başlayan  Köfteci Mevlüt Kebap Salonunun açılışına; İYİ..
5 KİŞİYE HAYAT VERDİ

5 KİŞİYE HAYAT VERDİ

Evine balkondan girmeye çalışırken 7 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybeden 22 yaşındaki Şükrü Alper Kaçmaz’ın bağışlanan organları beş kişiye hayat verdi. Aslen Çivrilli olup, Kıbrıs Lefkoşa’de üniversite okuyan Şükrü Alper..
Büyük Menderes Nasıl Kurtulur?

Büyük Menderes Nasıl Kurtulur?

Denizli’de, Büyük Menderes’in nasıl kirletildiği ve nasıl kurtulabileceğinin anlatıldığı geniş katılımlı bir konferans gerçekleşti. 18 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 15:00’de Denizli Merkezefendi Kültür Salonunda düzenlenen “Büyük Menderes Nasıl Kurtulur?”..
 width=