cami

CAMİ VE İLİM

CAMİ VE İLİM

Muhterem Müslümanlar! Peygamber Efendimiz, Mekke'den Medine'ye hicret ettiğinde ilk iş olarak bir mescit inşa ettirmişti. Bu mescidin hemen bitişiğinde ise ashâb-ı kirâm için yatılı eğitim merkezi işlevi gören bir gölgelik yaptırmıştı...
PEMBE CAMİNİN AÇILIŞI YAPILDI

PEMBE CAMİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Çivril Yukarı mahallede yapılan ve pembe renkleri ile dikkati çeken Huriye Yıldırım anne Caminin açılışı yapıldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun da katıldığı cami açılışına Denizli Valisi Ali Fuat Atik,..
TEK UMUDUMUZ VALİMİZ

TEK UMUDUMUZ VALİMİZ

Çivril'in Işıklı Mahallesinde bulunan Çarşı camii bir senedir ibadete açılmayı bekliyor. Işıklı Mahallesinde bulunan Çarşı Camisinin tavanının bir kısmının düşmüş olması ve bazı yerlerinin hasarlı olmasından dolayı camini kapısı kapalı ve..
CAMİ VE HAYAT

CAMİ VE HAYAT

Muhterem Müslümanlar!   Okuduğum ayet-i kerimede Yüce Rabbimiz şöyle buyuruyor: “Allah’ın mescitlerini ancak Allah’a ve ahiret gününe iman eden, namazı dosdoğru kılan, zekâtı veren ve Allah’tan başkasından korkmayan kimseler imar..
TARİHİ CAMİ CAN ÇEKİŞİYOR

TARİHİ CAMİ CAN ÇEKİŞİYOR

Çivril’in Bayat Mahallesinde bulunan Bayat eski Cami her geçen gün biraz daha yıkılıyor ve tarih yok oluyor. Geçtiğimiz aylarda birinci cemaat yeri aşırı yağışlar nedeni ile göçmüştü. O dönemde konuya..
 width=