Akgöz

NANKÖRLÜK ÜZERİNE….

NANKÖRLÜK ÜZERİNE….

Nankörlüğün bu kadarı da olmaz dedirten hikaye Günün birinde bir kurdu avcılar fena halde sıkıştırır. Kurt ormanda oraya buraya kaçar, ancak peşindeki avcıları bir türlü ekemez. Canını kurtarmak için deli gibi..
LİDERLER

LİDERLER

Bir ülkenin kaderini belirleyen kişilerdir. Lider vardır ülkesini ateşe atar, lider vardır yok olmakta olan bir ulusu yeniden ayağa kaldırır, eserleriyle ve sözleriyle ölümsüzleşir. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal..
Ellerinizden Öperim

Ellerinizden Öperim

ÇİVRİL YKS BAŞARILARI BAĞLAMINDA; TEBRİKLER ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMIZ… EMEĞİNİZE SAĞLIK…. EMEĞİNİZE SAĞLIK DİYEMEYEN TÜM MEVKİ SAHİPLERİNE İNAT; GELECEĞİNE DOKUNDUĞUNUZ HER ÇOCUK SAYISI KADAR TÜRK EĞİTİM-SEN İLÇE TEMSİLCİSİ OLARAK ELLERİNİZDEN ÖPERİM… DÜNYADA BİRİNİN ELİ ÖPÜLECEKSE, BU..
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Türk milletini bu topraklardan kazıyıp atmak gayesiyle her türlü kirli oyunu sahneleyen şer güçlere Türk’ün azap verici tokadını indirdiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. yıldönümünü coşku ve gururla kutlamaktayız...
EĞİTİM ŞART

EĞİTİM ŞART

Çinliler barış içinde yaşamaya karar verdiklerinde büyük Çin Seddi'ni inşa ettiler. Yüksekliğinden dolayı hiç kimselerin tırmanamayacaklarını düşündüler... Fakat, inşasından sonraki 100 yılda Çinliler 3 misli daha fazla işgale uğradılar...
ÖĞRETMENE VURMANIN DAYANILMAZ  HAFİFLİĞİ….

ÖĞRETMENE VURMANIN DAYANILMAZ  HAFİFLİĞİ….

Ormanları Kesen Canavar Ruhlu Adamların Elinde Baltalar Vardır…. Acıma Duygusunu Kaybetmiş, Doğaya,  Yeşile, İnsana  Saygısı Olmayan, Nasipsiz Orman Katilleri , Hiç Emek Vermedikleri, Başkalarının Yetiştirdiği   Tüm Ağaçları Katlederken; Ellerinde Tuttukları  Baltanın..
HANİ,SİZ DE LİYAKAT İSTİYORDUNUZ?

HANİ,SİZ DE LİYAKAT İSTİYORDUNUZ?

Bilindiği gibi MEB 18.07.2020 tarihinde MEB Personeli Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde değişiklik yaptı.Yapılan değişikliğe göre, ilçe müdürlüğü kadrolarına atanabilmek için yazılı yada yazılı ve sözlü sınavla..
 width=