10 Kasım

ÖZLEM VE SAYGIYLA ANIYORUZ!

ÖZLEM VE SAYGIYLA ANIYORUZ!

Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün sonsuzluğa intikalinin 82. yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi Çivril’de de saygı ve özlemle anıldı...
10 KASIM

10 KASIM

Ulu Önder Atatürk’ün ölümünün gerçekleştiği soğuk bir kasım sabahı.. Dolmabahçe sarayında yankılanan acı ölüm haberi. Bütün dünyanın gündemine oturmuş, ve zaman durmuş,Türk milleti yetim kalmıştı. Artık ülkemiz ve milletimizin yaslarından..
RAZİYE AKIŞIK’TAN 10 KASIM MESAJI

RAZİYE AKIŞIK’TAN 10 KASIM MESAJI

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Akışık, “Türk İstiklal mücadelesinin kahramanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal edişinin..
BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 KASIM MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yıl dönümünde bir mesaj yayımladı. Başkan Örki, “Bizleri bu günkü aydınlık günlere taşıyan Atamızı, sonsuzluğa uğurladığımız günün yıldönümünde daha..
“ÖZLEM VE MİNNETLE…”

“ÖZLEM VE MİNNETLE…”

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 82. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Zolan, Ulu Önder Atatürk’ü özlem ve minnetle andıklarını söyledi...
 width=