GÜVENEN VE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Yapılan seçimli genel kurulda yeniden başkan seçilen Mehmet Özkul delege ve üyelere teşekkür etti.

GÜVENEN VE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
Yazar : Tarih : Okunma : 148 views Yorum Yap

Yapılan seçimli genel kurulda yeniden başkan seçilen Mehmet Özkul delege ve üyelere teşekkür etti.

Hafta sonu yapılan genel kurulda yapılan seçimde yeniden Ziraat Odası Başkanı seçilen Mehmet Özkul “güvenen ve destek veren tüm üyelerimize, delegelerimize teşekkür ederim. Üyelerimizin verdiği moral ve motivasyonla önümüzdeki yıllarda odamız ve Çivrilimiz için daha çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Genel kurul sonrası görevine başlayan Mehmet Özkul başkanlıkta eski olmasına rağmen ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettiğini belirtti. Delegelerin ve üyelerin genel kurulda gösterdikleri ilgi ve teveccühün yönetim kuruluna heyecan kattığını belirten Özkul “altı dönemdir görev yapıyoruz. Bu yedinci dönemimiz ama ilk dönemimiz gibi heyecanlıyız. O gün bize güvenen üyelerimizi gördük. Altı dönemdir yaptıklarımızı anlattık. Tüm delege ve üyelerimiz yönetimimizin şeffaflığına belgelerle şahit oldu” dedi. Genel kurul salonunda odaya yöneltilen tüm suçlama ve isnatlara tek tek cevap vermekten gurur duyduğunu belirten Mehmet Özkul “aday olan arkadaşlar seçim sürecinde bazı yanlış isnatlarla, delege ve üyelerimizi yanlış bilgilendirmişler. Genel kurulda isnat edilen konulara açıklık getirmek benim için gururdur. Altı dönemdir yürüttüğüm başkanlık görevinde açıklayamayacağım ve hesabını veremeyeceğim hiçbir konu yok. O gün bunu belgeleriyle tek tek açıkladım” dedi.

Seçim ve genel kurulun bittiğini artık çalışma zamanı olduğunun altını çizen Özkul “seçim geride kaldı. Yeni bir heyecanla çalışmaya başladık. Rabbim memleketimize ve üyelerimize hayırlı faydalı hizmetler etmek nasip etsin” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=