GÜLBEN ERGEN 40. ANAOKULUNU AÇTI

Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu “Çocuklar Gülsün Diye Derneği”, 40’ıncı anaokulunu Çivril’in Emirhisar mahallesinde açtı.

GÜLBEN ERGEN 40. ANAOKULUNU AÇTI
Yazar : Tarih : Okunma : 1.249 views Yorum Yap

“Çocuklar Gülsün Diye- Zehra Mehmet Bulut Anaokulunun açılışına Gülben Ergen, Denizli Valisi Ali Fuat Atik,  Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve protokol üyeleri katılım sağladı.

Törenin açılış konuşmasında şarkıcı Gülben Ergen; “40’ıncı anaokulumuzu açıyoruz. Bugünün iki önemli anlamı var. Benim için çok önemli. Öncelikle Kandiliniz mübarek olsun. Cumhuriyet bayramınız bir gün önceden kutlu olsun. “Efendiler yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz” diye bir gün önceden duyurmuş Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Bize de nasip oldu 28 Ekim’de bu okulu açmak.Hayatta iyilik yapmayı felsefe haline getirmiş, başkalarını sevindirerek ayakta kalmayı benimsemiş olan Bulut ailesine teşekkür ediyorum. Nice okullar yaptık kaybettiğimiz aileler adına, nice okullar yaptık cumhuriyet adına. Tek bir amacımız var “Çocuklar gülsün diye”. Bugün buradan müjdesini veriyorum. 41. Okulumuz için izin aldık. Buradan sonra yolumuz Siirt’e. Okulumuzu ilk önce annelerimize, öğretmenlerimize ve müdürümüze emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmalarının ardından kurdele kesildi. Gülben Ergen ve protokol üyeleri çocuklarla hatıra fotoğrafı çekildi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=