EVLERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Kurban bayramına sayılı günler kala evlerde bayram temizliği telaşı başladı.

EVLERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ BAŞLADI
Yazar : Tarih : Okunma : 412 views Yorum Yap

Kurban bayramına sayılı günler kala evlerde bayram temizliği telaşı başladı.

Yaz temizliği ile birlikte bayram temizliğini birleştiren hanımlar, bayrama sayılı günler kala hummalı bir şekilde evlerini temizliyor. Ev hanımları evlerini kendileri temizlemeyi tercih ederken çalışan ve zamanı olmayan hanımlar, bayram temizliği için temizlik şirketini tercih ediyorlar.

Talepler çok yoğun

Çivril’in ilk ve tek temizlik firması Karbeyaz Temizlik şirketi yöneticisi Tahsin Pişkin bayram öncesi yoğunluk yaşadıklarını belirterek “bayram ve yaz temizliği birleşince talepler çok arttı. Profesyonel ekiplerimizle tüm taleplere yetişmeye çalışıyoruz. Bayrama kadar temizliği yapılmamış ev kalmayacak” dedi. Yaz mevsimi ile birlikte işlerin arttığını belirten Pişkin “Yaz ve kış mevsimi öncesi evlerde genel bir temizlik olur. Bu sene gurbetçilerin gelişi, Kurban bayramı ve yaz mevsimi temizliği aynı döneme denk geldi. Güzel bir yoğunluk var, ekiplerimiz günün ilk saatlerinden itibaren evlerde çalışmaya başlıyor ve müşterinin talebine göre gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Bayram öncesi genellikle ev temizliği talebinin çok olduğunu ifade eden Pişkin “bayram önü genel temizlik çok isteniyor. Bunun yanında halı ve perde yıkama isteyen müşterimiz de çok fazla elimizden geldiğince hiçbir müşterimizi mağdur etmeden tüm taleplere cevap veriyoruz. Bayrama kadar aldığımız randevuların tamamını arife gününe kadar tamamlamış olacağız” dedi.

Temizlikle yorulmuyoruz. Bayramın tadını çıkarıyoruz

Temizlik şirketi ile çalışmanın konfor ve güven verdiğini ifade eden hanımlar “bayram ve yaz temizliğini genelde kendimiz yapardık ama birkaç yıldır Karbeyaz Temizlik şirketini tercih ediyoruz. Profesyonel ekipler sabah geliyor ve evi dip köşe tepeden tırnağa temizleyip halımızı, perdemizi yıkayıp tertemiz teslim ediyorlar. Bizim iki üç günde bitirdiğimiz temizliği onlar bir günde en güzel şekilde hallediyorlar. Böyle daha hızlı ve detaylı oluyor ayrıca bayram öncesi yorgunluk olmuyor bayramın tadına varıyoruz” dediler.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=