DESTEKLE BAĞIMLILIKTAN KURTULMAYA YARDIM EDİYOR

Çivril’de yeni açılan Biorezonans Regülasyon Merkezi danışanlarına sigara dahil birçok zararlı alışkanlıktan kurtulma konusunda yardımcı oluyor.

DESTEKLE BAĞIMLILIKTAN KURTULMAYA YARDIM EDİYOR
Yazar : Tarih : Okunma : 217 views Yorum Yap

Çivril’de yeni açılan Biorezonans Regülasyon Merkezi danışanlarına sigara dahil birçok zararlı alışkanlıktan kurtulma konusunda yardımcı oluyor.
Geçen hafta faaliyete başlayan büyük ilgi gören danışmanlık merkezi danışanlarına tamamlayıcı tıp yöntemiyle frekans gönderiyor. Beyine gönderdiği frekans ilebirçok rahatsızlığın belirlenmesinde etkili olan Biorezonans, dünyada en çok kullanılan yardımcı sağlık destek sistemlerinin başında geliyor.
Yeni Cami karşısında açılan danışmanlık merkezinin sorumlu işletmecisi Uğur Can Türker uyguladıkları metodun sağlık yöntemi olmadığının altını çizdi. Beyine gönderdikleri frekanslar ile danışanlarının yaşadıkları bağımlılık başta olmak üzere birçok sorunun kaynağını öğrendiklerini ve ters frekans sistemi ile beyindeki o noktalara frekansı gönderdiklerini belirten Türker “Biz sağlık kurumu değiliz. Danışma merkeziyiz. Danışanlarımız bize sigara gibi, uykusuzluk gibi, kilo verememe gibi sorunlarını iletirler bizde yaptığımız seanslarla onların bu bağımlılıklardan kurtulmaları için destek hizmeti veririz. Asla diyet listesi hazırlamayız, sigarayı şöyle bırak demeyiz, uykusuzluğun kaynağı bu çaresi bu gibi telkinler ve tavsiyeler vermeyiz. Bizim işimiz bu değil biz bu kötü alışkanlık ve bağımlılıktan kurtulmak isteyenlerin beyninde bu sıkıntıların kaynağı bölgelere frekans göndererek tamamlayıcı tıp yöntemiyle tarama ve gerekli regülasyonu gerçekleştiririz.” Dedi.

DÜNYADA YAYGIN OLARAK KULLANILAN BİR YÖNTEM
Biorezonans sisteminin tüm dünyada yıllardır kullanıldığını ancak kullanılan teknoloji ve maliyet gibi nedenlerden Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başladığını belirten Uğur Can Türker “bu sistem tüm dünyanın kullandığı bir destek hizmeti. İnsan bünyesinin kontrol noktası beyin olduğu için bilim insanları yaşanan bağımlılık ve sorunların çözüm noktasının yine beyin olduğunu çözümünde beyine gönderilecek frekanstan geçtiğini düşünerek bu destek yöntemi ile yardımcı bir sistem oluşturmuşlar” dedi.
EN ÇOK BAĞIMLILIK VE KAYGILARDAN KURTULMADA ETKİLİ
Biorezonans sisteminin destekleyici bir yöntem olduğunu altını çizen Uğur Can Türker “sistem en çok sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmada etkili. Sigara bırakmada tıp bile belli noktada sağlıklı sonuçlar veriyor. Ancak beyine gönderilen frekansla bağımlılık yapan noktalar yeniden uyarılarak danışanın sigarayı bırakması ya da kaygı kaynakları tespit edilerek seanslar uygulanır. Sigarayı bırakması, yaşadığı kaygıları unutmasına da destek veriliyor” dedi.
DİYET LİSTESİ YAZMIYORUZ SİNYAL İLE İŞTAH KAPATIYORUZ
Kilo sorunu ile merkeze gelen danışanlarına asla diyet önerisi ve listesi vermediklerini belirten Uğur Can Türker “Bizim işimiz diyet listesi vermek değil. Danışanın neyi ne kadar hangi aralıklara yiyeceğini söylemek değil. O iş diyetisyenin işi. Biz burada beynin hangi gıdalara karşı hassas olduğunu, kişinin metabolizmasını bozan ve kilo almasına neden olan buğday ürünleri, şeker, nişasta ve diğer problemli gıdaları belirleyerek frekans yöntemiyle regülasyon gerçekleştiriyoruz. Yapılan terapilerdeki asıl amaç, hamur işleri, tatlılar ya da pilav, makarna gibi karbonhidratlı gıdalara karşı iştahı kapatmak, danışanın “diyet yapıyorum” hissi olmadan, aç kalmadan ve kolayca zayıflayabilmesini sağlamak” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=