DELEGE SEÇİMİ BİTTİ KAZANAN CHP OLDU

Delege seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), ilçe kongresine hazırlanıyor.

DELEGE SEÇİMİ BİTTİ KAZANAN CHP OLDU
Yazar : Tarih : Okunma : 448 views Yorum Yap

Delege seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), ilçe kongresine hazırlanıyor.

Delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından üyelere teşekkür eden CHP İlçe Başkanı Bedri Ataş, “yenilenen delegelerimizle geçmişten gelen deneyim ve tecrübemizle 2024 seçimlerine gideceğiz. Delege seçimlerimize katılan ve destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederim. Aynı inanç ve kararlılıkla 17 Ağustos’ta da ilçe kongremizi tamamlayıp yolumuza hep birlikte devam edeceğiz.” dedi.

Delege seçimi bitti yerel seçime hazırlanacağız

Delege seçimlerinde ister istemez parti içi farklı görüşlerin karşı karşıya geldiğini ifade eden İlçe Başkanı Bedri Ataş, “delege seçimlerinde aday olan arkadaşlar arasında bazen fikir ayrılıkları olabiliyor. Bu doğaldır ve olması gerekendir. Bu farklı düşüncelerin olması CHP’nin doğasında vardır. Delegelerimizi seçtik, farklı görüşte olanları tek amaç için bir araya getirdik, artık hedefimiz güçlü bir ilçe yönetimi oluşturmak ve 2024 yerel seçimlerine hazırlanmak. Delege seçimimizde kazanan CHP oldu. Kongremizde de CHP kazanacak ve 2024 yerel seçimlerini de CHP kazanacak. Çivril CHP’li Belediye yönetimi ile yeniden buluşacak” dedi.

Enerji yenilendi hedef 2024

Cumhuriyet Halk Partisinin köklü geçmişi ile yerel seçimlerin en güçlü partisi olacağını sözlerine ekleyen Ataş “partimizde deneyim ve tecrübe en önemli etken. 100 yıllık geçmişi ile CHP, Türkiye’nin en köklü ve deneyimli partisi. Çivril’de bu deneyim ve geçmişle, delege ve üyelerimizin enerjisini birleştireceğiz. Deneyim ve enerji bir araya gelince başarı kaçınılmaz olacak” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=