“ÇOCUKLUK HAYALİM GERÇEK OLDU”

23 yaşındaki Fotoğrafçı Murat Çırakoğlu, küçük yaşta başlayan şarkı söyleme sevgisini çektiği klipler ile tüm müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yazar : Tarih : Okunma : 13.072 views Yorum Yap

“KLİPLERDE ÇİVRİL’İN GÜZELLİKLERİNİ TANITIYORUM”

Papatyalar adlı rap müziğin klibini Çivril’in Karayahşiler Mahallesi’nde çektiğini söyleyen Çırakoğlu; “2015’ten bu yana bu işle uğraşmaktayım. Duygularımı anlatmak için şarkı yazıp klip çekiyorum.

Bu işi severek yapıyorum. Çocukluk hayalim olduğu için bunu gerçekleştirmek gerçekten gurur verici. Şarkı sözlerini kendim yazıyorum. Genellikle şarkı sözlerim aşk üzerinedir. 3-4 klibim var. 4 tane single çalışmam var. Hala üretmeye devam ediyorum. Klip çekimlerimi İzmir, Kütahya, Çivril’de gerçekleştirdim. Işıklı, Seraserli, Kapılar’da çekim yapmayı düşünüyorum. Kliplerimde Çivril’in güzelliklerini diğer insanlara tanıtıyorum. ”ifadelerini kullandı.

 

“KENDİ EVİMDE STÜDYO OUŞTURDUM”

Rap müziğin kendisini yansıttığını söyleyen Çırakoğlu; “Genellikle rap tarzı müzik şarkı yapıyorum. Çünkü rap müzik de ekipman masraflarından da kurtuluyorum. Diğer müzik tarzları ise derin bir işçilik gerektiriyor. Ayrıca rap müzik bana daha çok uyuyor ve beni yansıtıyor. Rap müzik zaten gençlere yönelik ve bizimde hedefimiz gençler. Rap müzikte ise yaşanılan zorlukları vurgulamak, hayat mücadelesini anlatmak. Kliplerim kötü örnekleri barındırmıyor. Videolarımı kendim edipleyip kendi çekiyorum. Ayrıca kendime evimde stüdyo oluşturdum. Çünkü dışarıdaki stüdyolar için büyük bir miktarda para istiyorlar. Buna da benim imkanım yok. Böylece kendi evimde hayallerimi yazılara döküyorum. Müziklerimi Lord official youtube kanalında yayınlıyorum. Klip çekimleri için gerekli ekipman desteği sağlayan Foto Erhan’a, aileme ve beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim ”şeklinde konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=