ÇİVRİL’İN KADERİNİ ÇİVRİL BELİRLEYECEK

Çivril İlçe Kongresine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli il Başkanı Ali Osman Horzum “örgütün kaderini örgüt belirleyecek” dedi.

Yazar : Tarih : Okunma : 260 views Yorum Yap

Çivril İlçe Kongresine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli il Başkanı Ali Osman Horzum “örgütün kaderini örgüt belirleyecek” dedi.

Vali Recep Yazıcıoğlu konferans salonunda yapılan CHP Çivril kongresine katılan Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum Çivril’in yerel ve genel seçimlerde başarılı olduğunu belirterek “yerelde iktidar olmasak da ve her türlü olumsuzluklara rağmen adayı siz belirlememiş olmanıza rağmen Çivril’de bir başarı sağlanmıştır ve bu başarı örgütle birlikte Çivril’in başarısıdır. Sizleri tebrik ediyorum. Genel seçimlerde aldığını %31 – %32 oy Cumhurbaşkanlığı seçiminde %49’a çıktı buda 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Çivril’de iktidar olacağımızın göstergesidir. Ama iktidar öyle hemen gelmiyor, iktidar olmak için Çivril’in adayını Çivril belirleyecek. Birilerinin egosu ya da Ankara buranın belediye başkan adayını belirlemeyecek. Çivril’in Belediye başkan adayını Çivrilli belirleyecek ve Çivrilli seçecek ve iktidar olacak. Değişim ve dönüşümden bahsediyoruz evet sadece bir genel başkan değişikliği, değişimin bir parçasıdır. CHP’nin ihtiyacı olan fikirsel, sistemsel ve yapısal olan bir değişimdir. Bu değişimleri yaparak sola sırtımız değil örgüte sırtımızı değil yüzümüzü dönerek yöneteceğiz bu partiyi. Örgütü yok sayarsanız, örgüte sırtınız dönüp üvey evlatlarınızı öz evlatlarınızdan çok severseniz sonuç bu olur başarısızlık olur. Hiçbir şeyi yeniden icat etmeye gerek yok bize altı okun ışığı yeter. Bu partiyi bir asırdır yaşatanlar sizlere gerçekten borçluyuz. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacak Çivril’in kararını Çivril verecek” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=