ÇİVRİL’İN GURURU EFE YENİ ALBÜMÜNÜ TANITTI

Ülkemizde ve Avrupa da geniş bir hayran kitlesi olan Türk Halk Müziği Sanatçısı Çivril’in gururu Efe Güngör, Denizli’de 2020 Ege Türküleri Lansman Gecesi programı düzenledi.

ÇİVRİL’İN GURURU EFE YENİ ALBÜMÜNÜ TANITTI
Yazar : Tarih : Okunma : 434 views Yorum Yap

Çivrilli Türk Halk Müziği Sanatçısı Efe Güngör, 2020 yılına özel albüm çıkardı. Türküleriyle gönülleri fetheden büyük usta Özay Gönlüm’ün türkülerine yeniden hayat veren Güngör, çıkarmış olduğu yeni albümde Ege Türkülerini kendi tarzı ile yorumladı.
Denizli North Point Otelde gerçekleşen lansman gecesi programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve çok sayıda vatandaş katıldı.
2020 Ege Türküleri lansman gecesinde bulunmaktan mutlu ve gururlu olduğunu belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizde ve Avrupa da geniş bir hayran kitlesi edinen Türk Halk Müziği Sanatçısı hemşehrimiz Efe Güngör’ün 2020 Ege Türküleri Lansman Gecesi programına katıldık. Hemşehrimize başarılarının devamını dilerim.”

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=