ÇİVRİL’İN GELECEĞİ İÇİN ENDİŞE DUYUYORUM

Delege seçimleri dolayısıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Belediye başkan aday adayı Kemal Aslan “benim adaylığım Çivril sevdasından. Doğma büyüme Çivril’de yaşayan ve Çivril’e aşk derecesinde bağlı birisi olarak Çivril’in geleceği için endişe duyuyorum” dedi.

ÇİVRİL’İN GELECEĞİ İÇİN ENDİŞE DUYUYORUM
Yazar : Tarih : Okunma : 239 views Yorum Yap

Delege seçimleri dolayısıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Belediye başkan aday adayı Kemal Aslan “benim adaylığım Çivril sevdasından. Doğma büyüme Çivril’de yaşayan ve Çivril’e aşk derecesinde bağlı birisi olarak Çivril’in geleceği için endişe duyuyorum” dedi.

Delege seçim çalışmalarının devam ettiği Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nde Belediye başkan adayları da yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Belediye başkan aday adaylığını ilk açıklayan isimlerden Kemal Aslan mahalle ziyaretlerinde birçok kişi ile bir araya gelme ve fikir alışverişinde bulunma olanağı yakaladığını belirterek “son bir aydır ekip arkadaşlarımızla yoğun bir çalışma temposu içindeyiz. Birçok mahalleyi ziyaret etme, birçok Çivrilli ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Ziyaretlerde halkımızın şahsıma ve partimize desteğini yakından hissettim. Bundan böyle üzerime düşeni yapmak için daha çok çalışacağım” dedi.

Çivril İçin Çalışacağız

Yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını ifade eden Aslan “yerel seçimlerde Çivril’de CHP’nin yeniden kazanması için yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Partiye gönül vermiş arkadaşlarla iyi bir sinerji yakaladık. Partimize her zamankinden daha çok ihtiyaç ve ilgi var. 2024 yerel seçimlerinde halkımızın desteğiyle bu ilgi ve sevgi ile başarıya ulaşacağız. Gittiğimiz her mahallede bunu görebiliyoruz. Halkımızın verdiği bu enerji ile Çivril’i yeniden yaşanabilecek bir yer haline getireceğiz. Birlikte Çivril’imizin geleceğine karar vereceğiz. Çivril için çalışacağız. Çivril için, Çivril’in ihtiyaçları istekleri için, Çivril’in geleceği için mücadele edeceğiz” dedi.

Çivril Plansız İdare Ediliyor

Çivril’de yaşadığını, Çivrilli olduğunu ve Çivril’in geleceği için endişe duyduğunu ifade eden Aslan; “gözbebeğimiz olan Çivril’imizde yaşamını sürdüren, Allah kısmet ederse ölene kadar da Çivril’de sürdürecek olan ve burada yaşamaktan mutluluk duyan. Çocukluğunu, gençliğini Çivril’de yaşamış, hayatını Çivril’de kazanan ve kazandığını da yine Çivril’de harcayan bir birey olarak, Çivril’e olan vefa ve vatandaşlık borcumu ödemek için elimden gelen ne varsa yapmak adına bu yola çıktım.

Çivril’in dününü, bugününü yaşayan ve iyi bilen biri olarak Çivril’in yarını için maalesef çok endişeleniyorum. Doğası ve topraklarıyla bereketin simgesi haline gelen, doğal ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkan Çivril’imiz maalesef plansızca idare edilmeye, yönetilmeye çalışılmakta. Bizleri göreve çağıran da, işte bu kötü idare ve yönetimdir. Yola çıkmamızın sebebi işte bu motivasyondur” ifadelerini kullandı.

Delege seçimleri ve parti çalışmaları dolayısıyla gittiği mahalle ve bölgelerde büyük ilgi gördüğünün altını çizen Kemal Aslan “her akşam neredeyse bir mahalle ve bölge ziyaretimiz oluyor. Bu gezi ve ziyaretlerde genellikle çiftçi ve üreticinin genel sorunlarının yanı sıra ülkenin içinde bulunduğu şartlar hakkında değerlendirme yapma fırsatı buluyoruz. Şahsıma ve partime gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyum. Bu ilgi ve sevgi ile 2024 yerel seçimlerinde CHP’nin başarılı olacağına inancım tam” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=