ÇİVRİL’DEN DÜNYA MÜZİK LİSTELERİNE!

Çivril, İğdir Mahallesi’nde doğan 25 yaşındaki Ahmet Kılınçlı ilçemizi digitalde gururlandıran işler yapmaya devam ediyor.

ÇİVRİL’DEN DÜNYA MÜZİK LİSTELERİNE!
Yazar : Tarih : Okunma : 2.493 views Yorum Yap

Yapımcılığını üstlendiği Didomido ‘NİMET’ adlı şarkı ile kısa sürede Youtube’ta 35 milyondan fazla dinlenen Türkiye digital müzik listelerinin hepsinde 1 numaraya yerleşerek listeleri alt üst eden yaptığı reklam ve PR ile Nimet şarkısını adeta uçuran Ahmet Kılınçlı başarısı sadece TÜRKİYE sınırları içerisinde de kalmadı. Popüler müzik uygulaması Spotify’ın “Global Viral Top 50”, yani dünya listesinde 2 numaraya oturdu. Almanya, Avusturya, Belçika gibi ülkelerde de listeye girerek başarılarına başarı kattı.

Çivril’e, Çivril’in tanıtımına projeler ve ekibi ile her zaman destek olmaya açık olduğunu belirten Ahmet, yenidünyada digitalde, sosyal medyada da ilçemizin ismini duyurmak ziyaretçi çekmek içinde her türlü desteğe hazır olduğunu söylüyor. Hatta söylemekle de kalmıyor faaliyete de geçiriyor. Bu yaz başı İnstagram ve Twitter’da 1 Milyon üzeri takipçiye sahip ‘Yapılacaklar Listesi’ projesinde yer verdiği Işıklı Gölü sosyal medyada on binlerce beğeni aldı. Milyonlara erişen içeriklerle bölgenin hareketlenmesine büyük katkı sağlandı. Kendisi gibi gezgin çevresini de Çivril’e yönlendiren Ahmet Kılınçlı hoş kareler ile İlçe tanıtımına öncülük etmeye devam ediyor.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=