ÇİVRİL’DE ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 16-17 Nisan 2022 tarihlerinde “Çivril Çocuk Şenliği düzenlenecek.

ÇİVRİL’DE ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLIYOR
Yazar : Tarih : Okunma : 216 views Yorum Yap

Denizli’nin Çivril ilçesinde kültürel etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Çivril Belediyesi ile Çivril Kaymakamlığı ortaklaşa Çocuk Şenliği düzenleyecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Çivril Çocuk Şenliği 16-17 Nisan 2022 tarihleri arasında İlçe Kapalı Pazar Yeri’nde yapılacak. Çocuk şenliğinde şişme oyun alanları, survivor parkuru, geleneksel kültürümüzün ortaoyunu Hacivat ile Karagöz, Türk-İslam Kültürü filozoflarından, büyük bilge ve gülmece ustası Nasreddin Hoca oyunları yer alacak. Bunların yanında halat çekme, çuval oyunu ve yumurta taşıma oyunları ile çocuklar fiziksel aktivitelerde bulunacak. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Çocuklarımızı bu şenlikte renkli görüntülerle buluşturarak, sevinç heyecan ve mutluluklarına katkı sağlamak istiyoruz. Harika birgün çocukları bekliyor olacak. Düzenleyeceğimiz şenliğe çocuklarımızı aileleri ile birlikte bekliyoruz.

Etkinliklere katılım ücretsiz olacaktır. Gün boyu sürecek şenlikte çocuklara çeşitli ikramlar ve sürpriz hediyeler verilecektir.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=