ÇİVRİL CUMHUR İTTİFAKI BBP İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Çivril Cumhur İttifakı, Büyük Birlik Partisi(BBP) Çivril ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

ÇİVRİL CUMHUR İTTİFAKI BBP İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU
Yazar : Tarih : Okunma : 436 views Yorum Yap

BBP Çivril ilçe Başkanlığı, Ramazan ayı dolayısıyla iftar buluşması gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu iftar buluşmasına BBP İlçe başkanı Erhan Taşdemir’in yanı ısıra; AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Kadın Kolları Başkanı Fatma Duzcu, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Arıkoğlu ve Cumhur ittifakı üyeleri katıldı.

İftarda konuşan BBP İlçe Başkanı Erhan Taşdemir, birlik ve beraberlik içerisinde iftar programında buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

“CUMHUR İTTİFAKI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK”

Daima Çivril’de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam edeceklerinin altını çizen Cumhur ittifakı ilçe başkanları; “ 2 senedir pandemi nedeniyle iftar programı yapamadık. Rabbimize şükürler olsun ki 2 senenin ardından aynı masada buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemiz için Türkiye’miz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 2023’te Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanımız olacak. Cumhur ittifakımızın birliği, beraberliği, örnek ve kadim kardeşliği ile bir araya geldik. Birliğimiz daim olsun. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin ”dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=