CHP SEÇİMDE EN İDDİALI PARTİ

Yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) gövde gösterisi yaptı.

CHP SEÇİMDE EN İDDİALI PARTİ
Yazar : Tarih : Okunma : 341 views Yorum Yap

Yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) gövde gösterisi yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Bedri Ataş 31 Mart yerel seçimlerine en hazır partinin CHP olduğunu belirterek “yerel seçimin en iddialı partisi CHP’dir” dedi.  Belediye başkan aday adayları ile bir toplantı yapan Ataş, birlik ve dayanışma ile seçime hazırlandıklarını ifade etti.

Yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP’de başkan adayları bir araya geldi. İlçe Başkanı Bedri Ataş önderliğinde yapılan toplantıya 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den başkan adayı olacak isimler Kemal Aslan, Ömer Köseoğlu, Nuri Özen ve Necdet Bardan ve yönetim kurulu üyeleri ile Belediye Meclis üyeleri katıldı. 31 Mart yerel seçimlerinin yol haritasının çizildiği toplantı sonrası açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Bedri Ataş “seçimler bu hafta olacakmış gibi hazırız” dedi.

Açıklamasında CHP’nin 100 yıllık bir parti olduğuna dikkat çeken Ataş “100’üncü yaşımızı kutladığımız bu günlerde Türkiye’yi yeniden kurutuluşa kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. 31 Mart yerel seçimlerine en hazır partiyiz. Seçimin en iddialı partisi CHP. Şu an dört belediye başkan aday adayımız var. Her bir adayımız birbirinden değerli ve Çivril için projeleri var. Seçime kadar başka aday adaylarımız da olabilir. Adaylık sürecine kadar tüm aday adaylarımız sahada çalışıyor ve birbirleri ile fikir alışverişinde bulunuyor. Bizim amacımız Çivril’i yeniden CHP hizmetleri ve derman belediyeciliği ile buluşturmak. Seçimler bu hafta olacak gibi hazırız, partimizin il kongresinden sonra aday adaylarımız çalışmalarını bir üst seviyeye taşıyacak ve saha gezilerimiz hızlanacak” dedi.

Aday adayı sayısının çok olmasının CHP ve demokrasi adına sevindirici bir gelişme olduğuna dikkat çeken Ataş “şu an dört aday adayımız var, talipli olan isimler de var. Aday adayının çok olması CHP ve demokrasi adına sevindirici. Aday adayımızın çok olması sahaya daha hakim olmamızı seçmene daha hızlı ulaşmamızı sağlıyor. 31 Mart yerel seçimlerinde bunun faydasını göreceğiz ve altı oklu bayrağımızı Çivril Belediyesine dikeceğiz.” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=