CHP ÇİVRİL’DE EV ZİYARETLERİNİ ARTIRDI

CHP Çivril’de çalışmalarını hızlandırdı. CHP’liler bir hafta içinde Çivril’e ikici çıkartma gerçekleştirdi.

CHP ÇİVRİL’DE EV ZİYARETLERİNİ ARTIRDI
Yazar : Tarih : Okunma : 211 views Yorum Yap

CHP Çivril’de çalışmalarını hızlandırdı. CHP’liler bir hafta içinde Çivril’e ikici çıkartma gerçekleştirdi.

CHP Kadın Kolları MYK üyesi  Nurşen Balcı, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kocabay, Parti Okulu Eğitim Koordinatörü Necdet Bardan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gönül Emre, Belediye Meclis Üyeleri Adem Güllü ve Fatma Karakoyun ile İl Kadın kolları üyeleri ve Eğitim sorumlusu Nevzat  Coşkun’unda katıldığı çalışma  ilçenin Çarşı, Hamam ve Yukarı Mahalle de gerçekleştirildi.

3 ekip halinde gerçekleştirilen çalışma da; evler ve kahvehaneler ziyaret edildi,ziyaretin içeriğini Öbek çalışması Aile sigortası ve ekonomik durum değerlendirilmesi oluşturdu. Yapılan çalışma da partinin Millet İttifakı ile iktidara hazır olduğuna vurgu yapıldı, talepler alındı..

6 saat süren ve 3 mahalle de  gerçekleşen çalışma kapsamında toplam da 42 ev, 3 kahvehane ziyareti yapıldı. Kadın Kolları MYK Üyesi Nurşen Balcı, İl Kadın Kolları Başkanı  Ayşen Kocabay ve Parti Okulu Eğitim  Koordinatörü Necdet Bardan, yurt genelinde başlatılan çalışmanın Denizli’de gerçekleştirildiğini, Çivril’de bir hafta da  4 mahalle de 100 eve girildiğini açıkladı.

Balcı, Kocabay ve Bardan,seçime kadar olan süreçte ilçenin cadde cadde, sokak sokak gezileceğini, ev ziyaretlerine devam edileceğini belirterek “İktidar yürüyüşümüzde projeler anlatılacak.Öbek çalışması ve Aile  sigortası başta olmak üzere,Tarım ve diğer konularda hem anlatacağız, hem görüş alacağız” dediler

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=