CABARLILAR İFTARDA BULUŞTU

Mahalle sakinleri okul bahçesinde verilen iftarda bir araya geldi.

CABARLILAR İFTARDA BULUŞTU
Yazar : Tarih : Okunma : 196 views Yorum Yap

Mahalle sakinleri okul bahçesinde verilen iftarda bir araya geldi.

Cabar mahallesinde muhtarlık ve hayırseverler tarafından verilen iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe yüzlerce mahalle sakininin yanı sıra çevre köylerden gelenlerde katıldı.

Cabar’lı hayırsever Selahattin yaşar tarafından verilen iftar yemeği okul bahçesinde düzenlendi. Geleneksel yöre yemeklerinin ikram edildiği yemeğin davetlileri arasında Denizli Büyükşehir Belediye başkan vekili Ali Değirmenci, Çivril belediye başkanı Niyazi Vural, İlçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Ali Çolak, Türk Ocakları Denizli Şube Başkanı Prof.Dr. Turgut Tok ve üyeleri ile siyasi parti temsilcileri de yer aldı.

Düzenlenen iftar yemeğinden sonra konuşan Çivril belediye başkanı Niyazi Vural davete katılanlara teşekkür ederek “Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Bugün burada birlikte aynı sofrada iftarımızı yapmamıza vesile olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye başkan vekili Ali Değirmenci’de yaptığı konuşmada birlik ve dayanışma içinde olmanın önemine değinerek “bugün hep birlikte iftar yapmamıza vesile olan muhtar ve hayırseverlerimize teşekkür ederim. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan dua ile iftar programı sona erdi.

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=