BİZ SİZE GELİYORUZ

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı üye olmak isteyen vatandaşın ayağına gidecek Denizli İYİ Parti İl Başkanlığı üye kampanyası başlattı.

BİZ SİZE GELİYORUZ
Yazar : Tarih : Okunma : 230 views Yorum Yap

Üye olmak isteyen vatandaşlar eğer partiye gelemiyorsa, bir telefonla parti vatandaşın ayağına gidecek. İl Başkanı Raziye Akışık projeyi sosyal medya hesabından ‘Gelin biz olalım, İYİ olalım’ diyerek duyurdu.
Denizli İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık partiye üye kampanyası başlattı. Parti’de il başkanı değişiminden sonra birleştirici güç olacağını belirten Raziye Akışık, “Kongre konuşmamızda da söylemiştik. Partileşme süresinde ilk yola koyulan da, en son üye olanı da kucaklayacağız. Ailemize her geçen gün yeni üyeler ekleyerek yolumuza devam edeceğiz. Biz bu yola ayrıştırıcı değil birleştirici güç olacağız diyerek çıktık.
Partimizden istifa eden, üyelikten ayrılan vatandaşlarımızla yeniden aynı safta, aynı yolda yürümek istiyoruz. Bunun en güzel örneği ise Partimizin kurucu üyesi Nuri İyice tekrardan aramıza katıldı. Yanımızda olanlarla, olmayanlarla, küskünlerle, barışıklarla hep birlikte olacağız. İyilik bulaşıcıdır hareketiyle, artık daha çok çalışacak, daha çok güçlenecek iyi bir ekip olacağız.
Hep birlikte çıktığımız bu yolda yeni bir üye kampanyası başlattık. Artık üye olacak vatandaşlarımızı ayağımıza çağırmayacağız. Biz onların ayağına gideceğiz. Yeter ki bir Alo desinler, onlara bir telefon kadar yakın olacağız. Partimizin numarası 0258 264 04 94. Kibirsiz,egosuz,tamamen halkın içinden, halktan biri olarak tüm samimiyetimle Denizli’yi davet ediyorum;Gelin biz olalım, İYİ olalım.” diyerek vatandaşları İYİ Parti’ye üye olmaya davet etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=