BAYRAMLARINI DOYASIYA KUTLADILAR

Çivril’de eğitim veren özel anaokulu öğrencileri 23 Nisan Bayramını doyasıya kutladı.

BAYRAMLARINI DOYASIYA KUTLADILAR
Yazar : Tarih : Okunma : 244 views Yorum Yap

Çivril’de eğitim veren özel anaokulu öğrencileri 23 Nisan Bayramını doyasıya kutladı.

Özel Şahan Masal Diyarı Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını düzenledikleri program ile kutladı.

Çivril’de 2017 yılında eğitim öğretime başlayan özel Şahan Masal Diyarı Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramını düzenlediği özel bir program ile kutladı. Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde bulunan toplantı salonunda düzenlenen kutlama etkinliğine öğrenciler ile aileleri ve çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda öğrenciler hazırladıkları gösterileri sundu.

Programın açılış konuşmasını yapan okul müdürü Sertan Şahan 103 yıl önce kazanılan Ulusal Egemenliğin bugünde aynı şuur ve bilinçle korunduğunu belirterek “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 23 Nisan gününü çocuklarımıza bayram olarak hediye etmiştir. Ulusal Bağımsızlığımızın kazanıldığı günü bayram olarak büyük bir coşku ve heyecan içinde kutluyoruz. Öğrencilerimiz Cumhuriyete ve Ulusla egemenliğimize sahip çıkmanın gururu ile bugün bizlere hazırladıkları gösterileri sunup şiirlerini okuyacaklar. Programımıza katıldığınız çocuklarımızın heyecan ve gururuna ortak olduğunuz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından 3 – 4 – 5 ve 6 yaş sınıf öğrencileri 23 Nisan konulu şiirlerini okuyup, hazırlamış oldukları müzikli dans gösterilerini sergiledi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=