BAYRAK YERİNE ANTEN TAKTILAR

Çivril Belediyesi kum eleme tesislerinde bayrak direğindeki anten görenleri şaşırttı.
Çivril Işıklı yolu üzerinde bulunan kum eleme tesisleri önünde bulunan iki tane bayrak direğinin birinde anten olması görenleri şaşırttı.

BAYRAK YERİNE ANTEN TAKTILAR
Yazar : Tarih : Okunma : 1.192 views Yorum Yap

Tesis önünde bulunan bayrak direklerinin birisinde Türk Bayrağı dalgalanırken diğerinde anten uzayla bağlantı kuruyor diye espri konusu yapan vatandaşlar; “ilk baktığımda yok artık, bu nedir dedim. Türk bayrağı bir direkte dalgalanırken diğer direkte anten uzayla bağlantı kuruyor. Bir direkte Türk Bayrağı diğer direkte de Çivril Belediyesinin logolu bayrağının olması gerekiyor diye biliyorum. Kim bu anteni takmışsa da helal olsun güzel bağlamış.”ifadelerini kullandı.
Antenin ne zamandır bayrak direğinde olduğunu bilmediklerini kaydeden vatandaşlar, “Bu anten başkalarının dikkatini çekti mi çekmedi mi bilmiyoruz. Biz gördüysek başkalarının da görmüş olması gerek. Ya kimse bu durumu yadırgamadı olağan karşıladı yada başkana iletildi başkan bir şey demedi. İşin aslını bilemeyiz ama bu durum kuruma saygısızlıktır diye düşünüyoruz. İnşallah Çivrilimizin simgesi belediyemiz bayrağını layık olduğu yerde dalgalandırır.”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=