BAŞKAN YARDIMCI OLUN DEYİNCE ESNAF KOLLARI SIVADI

Çivril Belediyesi Temmuz ayı Meclis toplantısında personel eksikliğinden yakınan Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural’a esnaftan destek geldi.

BAŞKAN YARDIMCI OLUN DEYİNCE ESNAF KOLLARI SIVADI
Yazar : Tarih : Okunma : 755 views Yorum Yap

Temmuz ayı meclis toplantısında personel eksikliğinden dert yana Belediye başkanı Niyazi Vural’ın sesine esnaf ses verdi. Meclis toplantısından sonra harekete geçen esnaflar işyerlerinin önündeki bakımsızlıktan kurumak üzere olan çiçekleri kendileri budamaya ve sulamaya başladı.
Bakımsızlık yüzünden çok tepki çeken park ve çiçekliklere esnaf el attı. Çivril Belediyesinin bakım ve sulamada yetersiz kaldığı park ve çiçeklikler vatandaşlar ve esnaf tarafından korumaya alındı. İşyerlerinin önündeki çiçeklikleri temizleyen ve sulayan esnaf kurumak üzere olan çiçekleri kurtarmak için çalışıyor.
Son bir yılda Çivril’de ki park ve bahçeler bakımsızlıktan kurumaya başladı. Personel azlığı yüzünden ilçe merkezindeki birçok parka bakım yapılamadığını belirten vatandaşlar parkların kurumaması için Belediyenin hızlı ve duyarlı olması gerektiğini belirtiyor.
Belediye başkanı Niyazi Vural özellikle mahallelerdeki bir çok parkın kuruması üzerine artan tepkileri yumuşatmak için meclis toplantısında vatandaşların desteğini istemiş personel azlığından şikayet ederek “yeteri kadar personelimiz yok bize yardımcı olun” demişti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=