BAŞKAN VURAL’DAN VEFA ÖRNEĞİ

Çivril Belediye Meclisi önceki dönem belediye başkanlarının isminin yaşatılması adına önemli bir karar aldı.

BAŞKAN VURAL’DAN VEFA ÖRNEĞİ
Yazar : Tarih : Okunma : 188 views Yorum Yap

Çivril Belediye Meclisi önceki dönem belediye başkanlarının isminin yaşatılması adına önemli bir karar aldı.

Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural’ın Eylül ayı meclis gündemine getirdiği ‘Başkanların İsminin Parklarda Yaşatılması’ önerisi meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

Eylül ayı meclis toplantısı yapılan ikinci birleşim ile tamamlandı. 3 Eylül Pazartesi gün yapılan ilk oturumda komisyonlara havale edilen maddelerin görüşüldüğü meclis toplantısında önceki dönem belediye başkanlarından İbrahim Hakkı Aslan, Ahmet Ateş ve Servet Özel’in isimlerinin Çivril ilçe merkezinde bulunan parklara verilmesi de görüşüldü. Genel İşler Komisyonunda görüşülen ve meclis gündemine gelen kararla Akpınar mahallesinde bulunan Bayraktep Mesireliğine İbrahim Hakkı Aslan Bayraktepe Mesireliği, Haydan Mahallesinde bulunan Ahmetçik Mesireliğine Ahmet Ateş AhmetcikMesirleği ve Kızılcasöğüt Mahallesinde yapımı devam eden park ve Sosyal tesislerin olduğu alana da Servet Özel isminin verilmesi komisyon ve meclis üyelerinin tamamının oyları ile karar verildi.

Karar sonrası konuşan başkan Niyazi Vural “Çivril’e hizmet eden, taş üstüne taş koyan kim varsa Allah razı olsun. Biz Çivril Belediye Meclisi olarak daha önce Belediye başkanlığı yapmış ve Çivril’e önemli hizmetleri bulunmuş başkanlarımızın isimlerini ölümsüzleştirmek ve yaşatmak adına böyle karar aldık. Kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=