Atalay Ailesinin Görkemli Sünnet Düğünü

Çivril Devlet Hastanesi Genel Cerrah betsoo Doktoru Ali Özgür Atalay ve Aile Sağlığı Merkezi Doktoru Betül Atalay’ın ikiz oğulları Ömer Berke ve Özgür Tahsin’in sünnet düğünü yapıldı. 22 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen sünnet düğününe Çivril Belediye Başkanı Av. Niyazi Vural’ın yanı sıra hastane personeli ve çok sayıda davetli katıldı.  Solmaz Kır Düğün Salonunda düzenlenen görkemli..

Atalay Ailesinin Görkemli Sünnet Düğünü
Yazar : Tarih : Okunma : 3.049 views Yorum Yap

Çivril Devlet Hastanesi Genel Cerrah betsoo Doktoru Ali Özgür Atalay ve Aile Sağlığı Merkezi Doktoru Betül Atalay’ın ikiz oğulları Ömer Berke ve Özgür Tahsin’in sünnet düğünü yapıldı.

22 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen sünnet düğününe Çivril Belediye Başkanı Av. Niyazi Vural’ın yanı sıra hastane personeli ve çok sayıda davetli katıldı.

 Solmaz Kır Düğün Salonunda düzenlenen görkemli sünnet düğünü, Ömer Berke ve Özgür Tahsin’in tahtırevan üzerinde salona girmesiyle başladı. Atalay ailesinin zeybek oynaması davetliler tarafından çok alkış aldı. Efelerin gösterisiyle devam eden düğün havai fişeklerin atılmasıyla coşku haline dönüştü. Pamuk şekerinin de ikram edildiği düğünde çocuklar mutlu olurken, davetliler de geç saatlere kadar gönüllerince eğlenmeye devam etti.

Düğüne katılan konuklar Atalay ailesinin mutluluk ve heyecanına ortak olurken, Şıklığı ile göz dolduran Betül Atalay ve Ali Özgür Atalay gelen misafirleriyle yakından ilgilendiler.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=