AK PARTİ VE MHP’LİLER SEÇİM YORGUNLUĞU ATTI

Piknikte bir araya gelen AK Parti ve MHP teşkilatları seçim yorgunluğu attı.

AK PARTİ VE MHP’LİLER SEÇİM YORGUNLUĞU ATTI
Yazar : Tarih : Okunma : 372 views Yorum Yap

Piknikte bir araya gelen AK Parti ve MHP teşkilatları seçim yorgunluğu attı.

Çivril AK Parti İlçe başkanlığı düzenlediği piknik ile teşkilat birimlerimi bir araya getirdi. Pikniğe MHP ilçe teşkilatı da katıldı.

28’inci dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin tamamlanmasının ardından piknikte bir araya gelen Cumhur İttifakı üyeleri seçim yorgunluğu attı. Gürpınar Pınarınbaşı Mesire alanında düzenlenen piknikte MHP ve AK parti teşkilatlarının yönetim kademeleri ile Gençlik ve Kadın kolları birimleri katıldı.

Birlikte hazırlanan yemeklerin yenilmesinin ardından AK Parti ve MHP yöneticileri seçim değerlendirmesi yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul yemek ve organizasyonla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında yaptığı paylaşımda “AK Parti Çivril ilçe Teşkilatı olarak Belediye Başkanımız Sn. Niyazi Vural ve MHP ilçe başkanımız Sn. Lütfi Karaman ile birlikte Gürpınar mesire alanında AK Davaya gönül vermiş yol arkadaşlarımızla bir araya geldik.Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerine yer verdi.

Pikniğe AK Parti ev MHP ilçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Niyazi Vural, Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Çulha, önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Celep’te katıldı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=