AK PARTİ VE MHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ergun Çiftçi ve yönetimi AK Parti Çivril İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısında bir araya geldi.

AK PARTİ VE MHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Yazar : Tarih : Okunma : 166 views Yorum Yap

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ergun Çiftçi ve yönetimi AK Parti Çivril İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısında bir araya geldi.

Ahmetçik Mesire alanında yapılan toplantıda birlik ve beraberliğe vurgu yapıldı.

“ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET YOLUNDA DURMADAN VE YORULMADAN KOŞACAĞIZ”

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, kongre ile MHP İlçe Başkanlığına tekrar seçilen Ergun Çiftçi’ye görevinin hayırlı olmasını temenni ederek; “ Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ergun Çiftçi ve yönetimi ile bir araya geldik. Bizler AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak daima birlik ve beraberlik içerisinde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Bizler Cumhur İttifakı olarak daima bir çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürüteceğiz. İnancımız ve heyecanımızla Ülkemize ve milletimize hizmet yolunda durmadan ve yorulmadan koşacağız. Bu vesile ile tekrar İlçe Başkanlığına seçilen dava ve yol arkadaşımız Ergun Çiftçi ve yönetimine başarılar diliyorum. Allah utandırmasın”dedi.

“YEREL SEÇİMLERİ DE ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çivril İlçe Başkanı Ergun Çiftçi, Cumhur ittifakının temelinin sağlam olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: “ Yönetim olarak bugün Cumhur ittifakı ortağımız AK Parti Çivril ilçe teşkilatının toplantısına katıldık. Cumhur ittifakı geçmişle gelecek arasındaki köprüdür ve Cumhur ittifakının temelleri sağlamdır. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin izindeyiz. İlçemiz için daima durmadan çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah yerel seçimleri de zaferle sonuçlandıracağız.”

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=