ESNAF KARDEŞLERİMİN DESTEĞİ İLE ADAYIM

Yazar : Tarih : Okunma : 420 views Yorum Yap

Başkan Zeki Karahan Şubat 2022’de yapılması planlanan Esnaf Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Zeki Karahan Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimine aday olduğunu açıkladı. 2005’den bugüne kadar yönetimde yer alan Karahan son bir yıldır da oda başkanlığı görevini yönetiyor.

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar odası seçimlerine sayılı günler kala, oda başkanlığı görevini yürüten Zeki Karahan seçimlerde aday olduğunu açıkladı. 2005 yılında Ertuğrul Mutlu ile birlikte bir yola çıktıklarını ve Çivril esnafı için hedefleri olduğunu belirten Karahan; “Rahmetli Ertuğrul abi ile çıktığımız bu yolda esnaf kardeşlerimiz için hedeflediğimiz birçok projemiz vardı. Bugüne kadar elimizden gelenleri yapmaya çalıştık. Ertuğrul abi vefat ettikten sonra devraldığım bayrağı esnaf kardeşlerimize ve Ertuğrul başkana layık şekilde taşımaya çalışıyorum” dedi.  15 yıllık yönetim kurulu üyeliğinin son bir yılını başkan olarak sürdüren Zeki Karahan “Ertuğrul abinin yanında bir dönem başkan yardımcılığı yaptım. 2005’den beri yönetimde yer alıyorum. Esnafımız için Çivril’imiz için neler yapılmalı nasıl yapılmalı iyi biliyoruz. Yol haritamız belli. Aynı aşk ve şevkle yolumuza devam edeceğiz. Oluşturacağımız yönetimle birlikte güçlü bir oda ve esnaf örgütlenmesi meydana getireceğiz” dedi.

“ÜYELERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI BİLMELERİNİ İSTİYORUZ”

Çivril’de kayıtlı 2100 esnaf olduğunu belirten Karahan; “Odamıza kayıtlı 2100 üyemiz var. Şoför esnafı dışında Çivril2de faaliyet gösteren tüm kardeşlerimiz odamıza kayıtlı. Oda olarak üyelerimizin her zaman yanlarında olmaya sorun ve isteklerinde yanlarına olmaya çalışıyoruz. Odaya kayıtlı her esnaf bu odanın başkanıdır” dedi.

“MESLEK GRUPLARINA GÖRE YETERLİLİK BELGESİ ALMALARI KONUSUNDA YARDIMCI OLDUK”

Salgın döneminden olumsuz etkilenen esnafların yanında olmaya ve her türlü desteği verdiklerini belirten başkan Karahan; “Salgın dönemi tüm ülkeyi olduğu gibi Çivrilli esnafı da olumsuz etkiledi. Salgın kurallarının hafiflemesinin ardından esnaf kardeşlerimizi sektörleri ile ilgili fuarlara götürdük. Gelişme ve yenilikleri yerinde görmelerini yeni iş bağlantıları kurmalarının ve işlerinin açılmasının önünü açmaya çalıştık. Son zamanlarda artan mesleki yeterlilik belgesi için çalışma başlatarak yaklaşık 40 meslek grubunda yüzlerce esnaf kardeşimize ücretsiz Uluslararası mesleki yeterlilik belgesi almalarına yardımcı olduk” dedi.

“2022 DE ESNAF KARDEŞLERİMİN DESTEĞİ İLE ADAYIM”

2022 Şubat ayında yapılması hedeflenen oda başkanlı seçimlerinde aday olduğunu söyleyen Zeki Karahan; “Son bir yıldır yürüttüğüm başkanlık için esnaf kardeşlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda aday oldum. 15 yıldır yönetiminde olmaktan onur duyduğum Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetim kurulu başkanlığına adayım” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=