HALI SAHA VE SENTETİK ÇİM SAHA KIRALAN HALKININ HİZMETİNE SUNULDU

Yazar : Tarih : Okunma : 311 views Yorum Yap

Çivril’in Kıralan Mahallesi’nde halı saha hizmete açıldı.

Kıralan Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Halı saha ve sentetik çim futbol sahası açılış töreni gerçekleştirildi.

Düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizerek her zaman spor ve sporcunun yanında olacaklarını belirtti.

Başkan Vural konuşmasında Çivril’de son dönemlerde birçok branşta uluslararası düzeyde madalyalar alındığına dikkat çekerek futbolda da amacın Yeşil Çivril Belediye spor ve Kıralanspor’un BAL ligine çıkması olduğunu söyledi.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Vural; “Vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Cahit Özkan, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ahmet İbanoğlu, İlçe Başkanımız Sayın Halil Ertuğrul’un katılımlarıyla Kıralan Futbol Sahamızın ve Halı Sahalarımızın toplu açılışını dualarla gerçekleştirdik. Sporun ve sporcunun yanında olmaya her zaman devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“HALI SAHAMIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Aşkınan koşan yorulmaz diyen AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “İlçemize yeni bir hizmeti kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘Aşkınan Koşan Yorulmaz’ bizlerde millete ve Çivril’imize hizmet yolunda aşkla koşuyoruz. Kırılan Mahallemiz’e kazandırdığımız Futbol Sahası ve yedi adet sentetik çim sahası açılışını Denizli Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Cahit Özkan, Belediye Başkanımız Sayın Niyazi Vural ve hemşehrilerimizle gerçekleştirdik.

Futbol sahamız Kıralan Mahallemiz’e, gençlerimize ve sporcularımıza hayırlı uğurlu olsun”diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından saha, kesilen kurdele kesilerek açıldı.

Halı saha ve sentetik çim saha açılışına Denizli Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, İl Gençlik ve Spor Müdürü, AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Belediye Başkan Yardımcıları,  İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, daire amirleri, futbolcular, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Kıralanlı katıldı.

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=