İYİ PARTİ’DEN 24 KASIM’DA ANLAMLI ZİYARET

Yazar : Tarih : Okunma : 376 views Yorum Yap

İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli sınıf öğretmeni Hüseyin İnanç ve atanamayan Sosyal Bilgiler Öğretmeni Abdullah Dağdeviren’i ziyaret etti.

Ziyarete Denizli Büyükşehir Belediye meclis üyesi ve İYİ Parti Grup Başkan Vekili Koray Eren’de katıldı.

“İNSANIN EN BÜYÜK DOSTU ZORLUKLARIDIR”

Emekli Sınıf Öğretmeni Hüseyin İnanç, böyle bir sürprizle karşılaşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek; “Emekli olalı 26 yıl oldu. Hala dün gibi okulumu, öğrencilerimi özlüyorum. Emekli olduğumda bana sordular emekli olmak nasıl bir şey diye. Savaş kazanmak gibi bir şey demiştim. Çünkü binlerce veli ve öğrencilerle karşılaşacak ve hiç kimseyle tartışmayacak, mahkemelik olmayacaksın bundan daha alası can sağlığıdır. Emekli olanlara da hep söylerim. Çok iyi çalıştıysanız ve geriye dönüp baktığınızda pişmanlık duymayacak şekilde bakıyorsanız bundan daha iyi mutluluk olur mu? Biz yokluğun çocuklarıyız. Hep şu sözü hayatımda prensip edinmişimdir. İnsanın en büyük dostu zorluklarıdır. Öğretmenlik hayatım boyunca öğrenmeye hep meraklı olmuşumdur hala emekli olmama rağmen matematik sorularıyla beyin jimnastiği yapıyorum. Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir. Aradan 26 yıl geçmesine rağmen aynı duyguyu yaşatan İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı’ya şükranlarımı sunuyorum ”dedi.

“BİZİ BU GÜNLERE GETİREN ÖĞRETMENLERİMİZDİR”

İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, öğretmenler bizim baş tacımız diyerek; “Bizi bu günlere getiren öğretmenlerimizdir. Doğruyu, yanlışı, iyiliği, merhameti her şeyi onlardan öğreniriz. Hüseyin hocamız hala ilk günkü gibi gözlerinin içi parlıyor. Mesleğini en iyi yapmış öğretmenlerden bir tanesi. Rabbim başımızdan eksik etmesin. 24 Kasım Öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum ”diye konuştu.

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=