ÇİVRİL’İN TEK HAMBURGERCİSİ NO 70 BURGER & CAFE AÇILDI

Yazar : Tarih : Okunma : 1.140 views Yorum Yap

Çivril’in Kızılcasöğüt Mahallesi’nde No 70 Burger& Cafe’nin Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’ın kestiği kurdele ile hizmete açıldı.

Nişantaşı Gastronomi bölümü mezunu Arif Öztürk, açılışta yaptığı konuşmada ilk iş yerini açmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek; “ Gastronomi bölümünden bir buçuk sene önce mezun odum. Daha önce başka yerde çalışıyordum. Kendi iş yerimi açma kararı aldım. İlk iş yerim ve mutluyum ”dedi.

“EL YAPIMI HAMBURGERE ÖZEL SOSLAR HAZIRLIYORUM”

Cafe’de kendi yapacağı özel sosları müşterilerine sunacağını belirten Arif Öztürk; “ Kafemizde 5-6 çeşit et burger, 4 tane tavuk burger, kendi yaptığım soslar ve kanat çeşitleri, içecekler mevcuttur. Aslında el yapımı hamburgerciyim. Çivril’de ilk ve tek hamburgerciyim. Hamburgerin içerisine koyulan etin içerisinde sadece kıyma ve karabiber var. Sırf kıymadan oluşuyor. Cafemde müşterimize kendim hamburger yapacağım ”diye konuştu.

“FİYATLARIMIZ PİYASAYA GÖRE UYGUN”

Hedef kitlesinin daha çok öğrenci olduğunu söyleyen Arif Öztürk; “Hedef kitlemiz öğrenci ama her kesimden müşterimiz var. Fiyatlarımızı da uygun tutmaya çalıştık. Zamlara direniyoruz. Çivril’deki piyasaya göre uygun, Denizli’deki piyasaya göre çok daha uygundur. Cafemizin Çivril halkına hayırlı olmasını temenni ediyor açılışa gelen herkese teşekkürlerimi sunuyorum ”ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Niyazi Vural, No 70 Burger&Cafe’nin Çivril’e hayırlı olmasını ve iş yeri sahibi Arif Öztürk’e de hayırlı bol kazançlar getirmesini temenni etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=