YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYE SPOR VE KIRALAN DEMİRSPOR MORAL YEMEĞİNDE BULUŞTU

Yazar : Tarih : Okunma : 312 views Yorum Yap

Süper Amatör liginde mücadele eden Yeşil Çivril Belediye Spor ile Kıralan Demirspor’un futbolcuları, yönetim kadroları ve teknik kadroları hafta sonu yapılacak maça için Çamlık Sosyal Tesisleri’nde Çivril Belediyesi tarafından organize edilen moral ve motivasyon yemeğinde buluştu.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını belirterek; “Davetimizin sebebi bugüne kadar göstermiş olduğunu gayretler ve başarılardan dolayı hem kaynaşmak hem de dostluklarımızı pekiştirmektir. Maçlardaki moral ve motivasyonunuzu yükseltmektir. Gençlerimizi seviyoruz ve kulüplerimizi destekliyoruz. Gençleri kahve köşelerinden kurtarıp sağlıklı bir yaşama kavuşmaları için spora yapmaları sağlamaktır. Kıralan Mahallemiz’de yaptığımız halı saha hepimize hayırlı olsun. Hafta sonu yapılacak maçta hepinize başarılar diler alınlarınızdan öperim ”ifadelerini kullandı.

“YILLARDIR BU İŞE GÖNÜL VERMİŞ İNSANLARIZ”

Kıralan Demirspor Kulübü başkanı Hasan Oruçhan, iki takım farklı renklere sahip olabilir ama biz tek bir toplumuz diyerek; “ Bence Çivril gibi tek bir ilçesinin iki tane süper amatör ligi yoktur. Biz ayrı değiliz ve biriz. Bunun farkında olarak davranıyoruz. Küçük sıkıntılar olabilir taraftarların bazı krizden beslenen insanlar olabilir. Hem yönetim hem de oyuncular olarak kesinlikle öyle bir düşünceye sahip değiliz. Yasin başkanım ve yönetimi de o şekildedir. Yıllardır bu işe gönül vermiş insanlarız. Bizim bu başarıyı sağlamamızda emekleri geçen Belediye Başkanımız Niyazi Vural ve belediye başkan yardımcılarımıza kulüp ayırt etmedikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Hafta sonu olan maç festival havasında geçmesini temenni ediyorum. İnşallah dostluk kazanır ”dedi.

“DENİZLİ’NİN GÖZÜ KULAĞU BU MAÇTA”

Dostluk kazansın diyen Yeşil Çivril Belediye Spor Kulüp Başkanı Yasin Göktaş; “Bugün bizi burada buluşturan Belediye Başkanımız Niyazi Vural’a teşekkürlerimi sunuyorum. Hafta sonu olan maçımız festival ve dostluk havasında geçer. Kırıcı olunmamasını rica ediyorum. İnşallah kırmızı kart görmeyiz. Sarı kartı hiç görmeyiz. Emin olun bütün Denizli’nin gözü kulağı bu maçta olacak. Dostluk kazansın ve sizlere de güveniyorum ”diye konuştu.

Yemek, oyuncu ve teknik heyetlerin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=