ÇİVRİL DENİZLİ’DE YİNE FARK YARATTI

Yazar : Tarih : Okunma : 613 views Yorum Yap

İYİ Parti Çivril ailesi 15 otobüsle Denizli’de farkını gösterdi.

Çivril İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, Denizli mitingi sonrası açıklamalarda bulundu.

Denizli halkının İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’i yoğun bir katılımla karşıladığını ifade eden Elvan Çakmakçı; “ Denizli liderimizi bağrına bastı. Türkiye zor günlerden geçiyor ama düze çıkartacak İYİ Parti var ”dedi.

“ÇİVRİL İYİ PARTİ HER ZAMAN AKŞENER’İN YANINDA”

Çivril İYİ Parti olarak her zaman Meral Akşener’in yanında olduklarını vurgulayan Çakmakçı; “ Genel Başkanımız ve liderimiz Meral Akşener’in Denizli mitingi için Çivril’den özel arabalar hariç 15 otobüs mitingde yerini aldı. 7’den 70’e her yaş grubu mitingdeydi. Çivril İYİ Parti ailesi olarak gün geçtikçe büyüyoruz ve emin adımlarla iktidara yürüyoruz. Meclis üyelerimiz, yönetimim ve tüm üyelerimle birlikte çalıştık ve çabaladık. Güzel bir miting oldu. Genel Başkanımız Başbakan olacak ve bizler de onun yanında olarak Türkiye’yi düzlüğe çıkaracağız. Umutsuzların umudu olacağız ”diye konuştu.

“DAHA FAZLA BU MİLLETE ZOR GÜNLER YAŞATMAYA KİMSENİN HAKKI YOK”

29 Ekim Bulvarı’nı dolduran vatandaşların coşkusu sadece Denizli’yi değil, tüm Türkiye’yi inletti diyen Çakmakçı; “ Miting alanında adım atacak yer yoktu. Denizli halkı millettin derdi ile dertlenen, 2 yıldır Türkiye’yi karış karış gezen liderimiz ile buluştu. Memleketimiz ateş gibi yanıyor. Bunu kimse görmüyor mu? Mutfaklar da, pazarda, petrolde her yer de yangın var. Genel başkanımızın dediği gibi bizler hazırız ve seçim istiyoruz. Millet kararını verdi. Daha fazla bu millete zor günler yaşatmaya kimsenin hakkı yok” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN UMUDU AKŞENER”

Denizli’de çakılan kıvılcım güneş oldu Türkiye’yi sardı diyen Elvan Çakmakçı; “ Bugün bir daha anladık ki halk perişan. Halk seçim istiyor. Ülke krizde. Ve her kriz yeni bir umut demektir. Bu umutta Genel Başkanımız ve Liderimiz Meral Akşener’dir ”dedi.

Mitingde Güzelköylü çiftçi Döne Altıntaş’ı davet eden Liderimiz Meral Akşener, halkın sesini Denizli’den tüm Türkiye’ye dinletti.

“HODRİ MEYDAN! SEÇİM İSTİYORUZ”

Seçim istediklerinin altını çizen Çakmakçı; “Çiftçilerimiz tarlasını ekemiyor, ekse de satamıyor, halk nasıl geçinecek. Yağ, şeker, un, su, elektrik, mazot, gübre, benzin, dolar, Euro, altın gün geçtikçe daha da zamlanıyor. Birileri rahat ederken halk eve ekmek götüremiyor. Buna dur demek isteyen her bir kişi miting alanında Akşener’le buluştu. Bizde diyoruz ki hodri meydan. Halk tercihini yaptı. Seçim istiyoruz ”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=