GÜNEŞİ GÖREN VATANDAŞLAR PARK VE BAHÇELERE AKIN ETTİ

Yazar : Tarih : Okunma : 49 views Yorum Yap

Güneşi gören Çivrilliler park ve bahçelere akın etti.

Çivril, kışın ortasında yazdan kalma bir gün yaşarken, güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar park ve bahçelere koştu.

İlçede hava sıcaklığının 16 derecenin üzerine çıkması ve güneşin kendisini göstermesiyle birlikte evden çıkan vatandaşlar parklarda vakit geçirdi.

Özellikle vatandaşların uğrak noktası olan Cumhuriyet Parkı’ndaki insanlar, güneşin tadını çıkardıklarını ve yazdan kalma bir gün yaşadıkları için mutlu olduklarını söyledi.

“KASIM AYI ORTASINDA YAZDAN KALMA BİR GÜN YAŞADIK”

Günlerdir havaların rüzgârlı ve hafif soğuk olmasından dolayı evden çıkmadıklarını ve güneşin kendisini göstermesiyle parklara koştuklarını söyleyen vatandaşlar; “ Kasım ayının ortasına gelmemize rağmen hala havalar kış ayları olmasına rağmen yazı anımsatıyor. Son bir haftadır özellikle sabahları soğuk ve rüzgârlı oluyordu. Bugün hava güneşli bizde bunu fırsata çevirdik. Çocuklarımızı alarak park ve bahçelere koştuk. Çocuklarımız parkta oynarken bizlerde komşularla banklarda sohbet ettik. Güzel bir gün geçirdik ve mutlu olduk ”dedi.

ÇOCUKLAR PARKTA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Çocuklar parkta arkadaşlarıyla birlikte olmaktan mutlu olduklarını vurgulayarak; “Bizler hem okuldan hem de havaların soğuk olmasından kaynaklı parkta oyun oynayamıyorduk. Bugün hava güneşli bizlerde arkadaşlarımızla parka geldik. Gönlümüzce eğlendik. Güzel vakit geçirdik. Arkadaşlarımızla bir arada olmaktan ve oyun oynamaktan keyif aldık ”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=