TÜRKİYE SEVDALISI ÇİVRİLLİLERİ MİTİNGE DAVET EDİYORUM

Yazar : Tarih : Okunma : 436 views Yorum Yap

İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, Cumartesi günü saat 14.00’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yapacağı mitinge Çivrillileri davet etti.

Miting için çalışmalarına gece gündüz ara vermeden devam eden İYİ Parti Çivril İlçe teşkilatı Denizli halkının yoğun talebi üzerine esnaf ziyaretlerinin mitinge çevrildiğine de vurgu yaptı.

“DENİZLİ  İYİ PARTİ’NİN DOĞDUĞU VE İLK ŞEKİLLENDİĞİ ŞEHİRDİR”

Çivril teşkilatı olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli mitingine en iyi şekilde hazırlandıklarını ve en geniş katılımı sağlamaya çalıştıklarının altını çizen ilçe başkanı Elvan Çakmakçı; “ Denizli İYİ Parti’nin kalesidir. İYİ Parti’nin doğduğu ve ilk şekillendiği şehirdir. Çivril teşkilatı olarak liderimizi ilimizde en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız. Bunun için tüm İYİ Parti teşkilatları gibi bizde miting için çalışıyoruz”dedi.

 

“LİDERİMİZLE İKTİDARA YÜRÜYORUZ”

Denizli için 20 Kasım Cumartesi gününün farklı olacağını kaydeden Elvan Çakmakçı; “Denizli için güzel bir gün, güzel bir miting olacağını düşünüyoruz. Denizli Türk siyasetinde daima önemli ve belirleyici bir şehir olmuştur. Partimizin iktidara yürüyüş sürecinde şehrimizin önemini biliyoruz ve bu doğrultuda sayın genel başkanımızın Denizli’mize yapacakları ziyareti çok anlamlı buluyoruz. Mutfaklarda yangın var. İnsanlar ekmek alamıyor. Her şey ateş pahası olmuş. Genel başkanımızın daima yanındayız ve birlikte iktidara yürüyeceğiz. Vatan ve millet sevdalısı tüm Çivrillileri 20 Kasım’da Denizli mitingimize davet ediyorum” diye konuştu.

 

20 Kasım Cumartesi gün Denizli’de yapılacak Meral Akşener mitingi için İYİ Parti ilçe teşkilatı tarafından Cumartesi gün sabah 10.30’da Cumhuriyet meydanından araç kaldırılacak.

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=