ÇEVAK BURSLARI ÖĞRENCİLERİN HESAPLARINA YATIRILDI

Yazar : Tarih : Okunma : 226 views Yorum Yap

Yükseköğrenim gören Çivrilli öğrencilere burs veren ÇEVAK, burs ücretlerinin hesaplara yatırıldığını duyurdu.

2021/2022 Eğitim ve Öğretim Yılı ÇEVAK’a burs talebinde bulunan ve vakfın burs verdiği 161 öğrencinin bursu hesaplara yatırıldı.

ÇEVAK tarafından yapılan açıklamada; “161 öğrencimizin hesaplarına 300’er TL yatırılmıştır. Tüm öğrencilerimize sağlıklı günlerde başarılı bir ders yılı diliyoruz ”denildi.

“ÇEVAK’A DESTEK VEREN HERKESE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

ÇEVAK yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Hüseyin Güngören, ÇEVAK’a destek veren herkese teşekkür ederek; “İstanbul, İzmir ve Çivril’de ikamet ederek gerek Çivrilli gerekse Çivrilli olmadığı halde bizlere destek veren dost ve hemşerilerimizin sayesinde yapmaktayız. Şu anki mütevelli heyeti başkanımız AlaaddinKameraoğlu ile Çivril’deki ulaşabildiğimiz hiçbir iş insanı bizi kırmadı ve geri çevirmedi. Memnuniyetle destek verdiler. İnanıyorum ki şu an ulaşamadığımız ama ulaşacağımız hemşerilerimizde aynı hareketi yapıp aynı duygularla destek vereceklerini inanıyorum. Hemşerilerimizin bu yüce gönüllü davranışları ÇEVAK yöneticileri olarak bizim motivasyonumuzu bir kez daha artırmaktadır. Tüm hemşeri ve dostlarımızı bursiyer öğrencilerimiz adına teşekkür eder minnet duygularımı sunarım. Değerli hemşerilerim ÇEVAK’ın gerek Çivril gerekse Çivril dışındaki hemşerilerimizin birlik ve beraberliğini sağladığına inanıyorum. Onun için bu vakfı 1984 yıllarında kuran ve bizlere emanet eden değerli büyüklerimizden ebediyete intikal edenlere tanrıdan rahmet dilerken hayatta olanlara ve Çivril’de öğrencilerimizin müracaatlarını toplayıp düzenli bir şekilde bizlere gönderen Çivril şube görevlilerimiz Sayın Mahmut Sarıca, Sayın Orhan Gürsoy başta olmak üzere gerek Çivril, gerek İzmir gerekse İstanbul’da emeği geçen ve destek veren herkese eski ve yeni tüm yöneticilerimize sağlıklı bir yaşam dilerim. Tüm öğrencilerimiz adına ÇEVAK yönetim kurulu olarak teşekkür eder şükran duygularımızı sunarız ”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=