MERAL AKŞENER DENİZLİ’DE CUMARTESİ MİTİNG YAPACAK

Yazar : Tarih : Okunma : 189 views Yorum Yap

Perşembe günü Denizli’ye geleceği açıklanan İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in gelişinin Cumartesi gününe ertelendiği belirtildi.

Meral Akşener’in Perşembe günü Denizli’de düzenleyeceği esnaf ziyareti Denizlilerin programın genişletilmesi isteği üzerine Cumartesi gününe alındı.

Meral Akşener’in Perşembe günü Denizli’ye geleceğini duyan vatandaşlar kapsamın genişletilmesi için talepler  yağmur gibi yağdı .

Partiden yapılan açıklamada; “Partiden yapılan açıklama şu şekilde; “Genel Başkanımız Meral Akşener’in Perşembe günü şehrimizde düzenleyeceği esnaf ziyareti duyulduğu andan itibaren vatandaşlarımızdan yoğun bir şekilde kapsamın genişletilmesi talepleri adeta yağmur gibi yağdı.Bu minvalde genel başkanımıza durumu ilettiğimizde çok daha geniş kitlelere ulaşmak adına Denizli buluşmamızı Cumartesi günü saat 14.00’te 29 Ekim Bulvarında miting biçime dönüştürme kararı alınmıştır. Çoban ateşini yakan, şimdiye kadar olan tüm ziyaretlerini Sayın Genelbaşkanımızı bağrına basan Denizlili hemşerilerimizi Cumartesi günü saat 14’te 29 Ekim bulvarındaki büyük mitingimize bekliyoruz.”denildi.

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=