GENÇLER ‘MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM’ PROGRAMINDA BULUŞTULAR

Yazar : Tarih : Okunma : 421 views Yorum Yap

AK Parti Çivril Gençlik Kolları tarafından düzenlenen  ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı kapsamında AK Partililer gençlerle bir araya geldi.

Kızılcasöğüt Mahallesi’ndeki programa İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Çivril Gençlik Kolları Koordinatörü Cahit Karabulut, Kadın kolları Başkanı Rabia Nur Türk ve Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Arıkoğlu ve gençler katıldı.

“GENÇ ARKADAŞLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Çivril’deki gençlerle buluşmak, sorunlarını dinlemek ve çözüme kavuşturmak, fikirlerini almak ve sıkıntılarını dile getirmek adına oldukça önemli bir program olduğunu anlatan İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Kızılcasöğüt Mahallemizde gençlerle bir araya geldik. Bu buluşmada gençlerimiz kendilerini tanıtma, fikir beyan etme, sıkıntılarını dile getirme fırsatı yakaladı. Bu anlamda çok iyi geri dönüşler aldık. AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ sloganıyla yarınların varisleri olacak genç arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. AK Gençler emin adımlarla 2023 hedeflerine yürüyor” ifadelerini kullandı.

“ÇİVRİL 2023 SEÇİMLERİNE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”

Çivril Gençlik Kolları Koordinatörü Cahit Karabulut ise “Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor ”diyerek; “Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik. “Zaman bendedir ve mekân bana emanettir!” şuurunda bir gençlik. Mahalle Bizim Gençlik Bizim programı kapsamında Çivril Gençlik Kolları Koordinatörümüz Cahit KARABULUT İlçe Başkanımız Halil ERTUĞRUL Kadın kolları Başkanımız Rabia Nur TÜRK ve Gençlik Kolları Başkanımız Hasan Hüseyin ARIKOĞLU başkanlığın da Kızılcasöğüt Mahallemizdeki gençlerle buluştuk. ÇİVRİL 2023 seçimlerine gümbür gümbür geliyor ”dedi.

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=