MİLLETİMİZ İLE OMUZ OMUZA NİCE 19’UNCU YILLARA

Yazar : Tarih : Okunma : 218 views Yorum Yap

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, AK Parti’nin kuruluşunun 19’uncu yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Ertuğrul, yayımladığı mesajda, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2001’de kurulan ve 3 Kasım 2002’de yapılan ilk genel seçimlerde yüzde 34,28 oy alarak birinci olan AK Parti, bugün iktidara gelişinin 19’uncu yılını geride bıraktı ”dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Ertuğrul; “Halkın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daima yanındayız. Bizler daima milletimiz için Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızla omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“2023, 2053 VE 2071 HEDEFLERİNE İNANÇ VE AZİMLE YÜRÜYECEĞİZ”

AK Parti, ülkemizin umudu ve başarı adı olduğuna da dikkat çeken Ertuğrul; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla yola çıkan, bu yüce milletin gönlüne girip teveccühüne mazhar olan, ülkemizin ve milletimizi yarınlara daha güçlü ve güvenli bir şekilde taşımıştır. AK Parti; umudun ve başarının adı olmuş ve Türkiye’yi dünyada çok daha önemli, stratejik bir ülke konumuna getirmiştir. Partimiz son yüzyıla damgasını vurmuş siyasi partiler arasında yer alarak, devrim niteliğinde attığı adımlarla Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktasını oluşturmuştur. Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz. AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımızın olmasını sağlayan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendini milletimiz uğruna adayan tüm dava arkadaşlarıma minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Çatısı altında halka hizmetkar olma şansını yakaladığım AK Partimizin İktidara Gelişinin 19. yıldönümünü en samimi duygularımla kutluyorum. Allah liderimizi başımızdan eksik, partimizi ve bizi de halka mahcup etmesin inşallah ”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=